Предложения за нови игри

luudman каза:
Говоря за нещо МАЛКО! Никой няма да ти тръгне да прави нещо като e107 или някой торентен сайт! Нещо малко, деликатно обаче! Регистрация/Вход/изход/новини/Админ панел/Потребители/Потребители Онлайн.
Това е. Едно просто, лесно с малко дизайнче до колкото да не е нищо, а и да не вземе да сложи някакъв фон и нещо на линковете и хоп. Няколко bacground-а и готово.
нещо малко ? ми има дизаинери като не са кодери кво ? те овисват ? ако стане така че се играе за дизайн ? кодерите овисват ? логика ?
 
Аз предлагам да се организираме на групи примерно по 5 човека. Дизайнери и кодери и да се направи нещото като малко CMS-че. :D

Някои ще работят с флаш за дизайна, други ще направят кода и така. :?:
 
Взехме пак да усложняваме нещата. Нали имаше по-проста идея, която се прие горе долу. А иначе и тази идея ми харесва, но 5 човека са си много, пък има много фактори, които многат да попречат в една такава ситуация.
 
Няма да успеем да се съберем по 5. Не искат хората. Ще се съберем 3 групи по 5 човека и НИКОГА няма да се разберем и ту единия отсъства ту другия излиза. Няма да стане :(
 
djvato каза:
luudman каза:
Говоря за нещо МАЛКО! Никой няма да ти тръгне да прави нещо като e107 или някой торентен сайт! Нещо малко, деликатно обаче! Регистрация/Вход/изход/новини/Админ панел/Потребители/Потребители Онлайн.
Това е. Едно просто, лесно с малко дизайнче до колкото да не е нищо, а и да не вземе да сложи някакъв фон и нещо на линковете и хоп. Няколко bacground-а и готово.
нещо малко ? ми има дизаинери като не са кодери кво ? те овисват ? ако стане така че се играе за дизайн ? кодерите овисват ? логика ?

еми точно за това е идеята играта да има категории за Дизайн, Кодировка и оригинална идея. така пак казвам - никой няма дае ощетен
 
абе дизайнер и кодер няколко такива екипа се събират и правят сайтче с админ панел мод панели така нататака а и може да направят собствена тема за phpbb2 или phpbb3 :D :D :D :D
 
stundio каза:
абе дизайнер и кодер няколко такива екипа се събират и правят сайтче с админ панел мод панели така нататака а и може да направят собствена тема за phpbb2 или phpbb3 :D :D :D :D

не става батинка.
не всеки има време да се събира.
тва за събирането трябват големи уговорки, нагласяния и т.н.
трудно е да се съгласуват такива действия
 
дайде да правим нещо ... кой квот знае и тва е ... ние така можем да спорим до другата година ...
 
Който има познания за SEO и желае да научи нещо повече, чрез практика, може да погледне темата за SEO Състезанието!


п.с: междо другото - наистина можете да спорите догодина за тези неща. Защо по-добре не се хвърлите на нещо и това да е - така всеки ще си дърпа чергата към това, което на него му харесва - казвате нещо - правите го - пък който иска да участва - естествено, че няма всички да са доволни.
 
Днеска случайно ми хрумна идеята да не са награди в самата игра, ами да се дават Точки и да се прибавят към точките от последния мод на админ.
 
datamatrix каза:
Днеска случайно ми хрумна идеята да не са награди в самата игра, ами да се дават Точки и да се прибавят към точките от последния мод на админ.

Това съм го измислил още преди токите.

Дават се точки и човека си избира наградата или наградите
в зависимост от това колко точки са спечелили .

Така спечелилите няма да се налага да получават награди
дето не им трябват. :)
 
admin каза:
datamatrix каза:
Днеска случайно ми хрумна идеята да не са награди в самата игра, ами да се дават Точки и да се прибавят към точките от последния мод на админ.

Това съм го измислил още преди токите.

Дават се точки и човека си избира наградата или наградите
в зависимост от това колко точки са спечелили .

Така спечелилите няма да се налага да получават награди
дето не им трябват. :)
пс кога ще пускаш наградите ?
 
djvato каза:
admin каза:
datamatrix каза:
Днеска случайно ми хрумна идеята да не са награди в самата игра, ами да се дават Точки и да се прибавят към точките от последния мод на админ.

Това съм го измислил още преди токите.

Дават се точки и човека си избира наградата или наградите
в зависимост от това колко точки са спечелили .

Така спечелилите няма да се налага да получават награди
дето не им трябват. :)
пс кога ще пускаш наградите ?

Ми надявам се до седмица-две да се подготвят и
да се обмисли точно всичко.
Мисля постоянно за това и бързам но все пак....

Ще стане.
 
admin каза:
djvato каза:
admin каза:
Това съм го измислил още преди токите.

Дават се точки и човека си избира наградата или наградите
в зависимост от това колко точки са спечелили .

Така спечелилите няма да се налага да получават награди
дето не им трябват. :)
пс кога ще пускаш наградите ?

Ми надявам се до седмица-две да се подготвят и
да се обмисли точно всичко.
Мисля постоянно за това и бързам но все пак....

Ще стане.
е естествено просто попитах ... ти не си робот да правиш всичко наведнъж макар , че ги има и такива :) но все пак обмисли направи си работата после да няма фалове :?:
 

Горе