Един бъг

LiRiX

Registered
:cry:
Сега забелязах, че ако се логна в началната страница с lirix то уроците ми илизат с малки букви на ника, а не с LiRiX :?
Може ли да се фиксира този бъг?
И 2ро.
Моля те админ, сложи на уроците бутон Изтрии урока, за да си оправя ника на уроците.
 
да и аз бях забелязал,че става така, явно не съм единствения :)

забелязах го когато написах първия си урок... логнах се в сайта с ника ми обаче с малки букви access , после забелязах нещо и поисках да си редактирам урока и влезнах както си ми е ника Access и неможах да го редактирам и тогава забелязах,че прави разлика м/у голями и малки букви :)
мислех да питам ама бях забравил :)
 
LiRiX каза:
:cry:
Сега забелязах, че ако се логна в началната страница с lirix то уроците ми илизат с малки букви на ника, а не с LiRiX :?
Може ли да се фиксира този бъг?
И 2ро.
Моля те админ, сложи на уроците бутон Изтрии урока, за да си оправя ника на уроците.
Няма никакъв бъг! Просто си написал никът си с малки букви и затова е излязло така lirix.Ако искаш урока ти да бъде изтрит кажи и ще го направя.
 
staf каза:
LiRiX каза:
:cry:
Сега забелязах, че ако се логна в началната страница с lirix то уроците ми илизат с малки букви на ника, а не с LiRiX :?
Може ли да се фиксира този бъг?
И 2ро.
Моля те админ, сложи на уроците бутон Изтрии урока, за да си оправя ника на уроците.
Няма никакъв бъг! Просто си написал никът си с малки букви и затова е излязло така lirix.Ако искаш урока ти да бъде изтрит кажи и ще го направя.
Идеята е сам да мога да си ги изтривам :)
 
LiRiX каза:
staf каза:
LiRiX каза:
:cry:
Сега забелязах, че ако се логна в началната страница с lirix то уроците ми илизат с малки букви на ника, а не с LiRiX :?
Може ли да се фиксира този бъг?
И 2ро.
Моля те админ, сложи на уроците бутон Изтрии урока, за да си оправя ника на уроците.
Няма никакъв бъг! Просто си написал никът си с малки букви и затова е излязло така lirix.Ако искаш урока ти да бъде изтрит кажи и ще го направя.
Идеята е сам да мога да си ги изтривам :)
Вместо да се трие можеш да го едитнеш и да пуснеш нов урок.
 
admin беше казал, че има начин за триене... май беше като се изтрие заглавието на урока... :roll:
 
Soul_Stealler каза:
admin беше казал, че има начин за триене... май беше като се изтрие заглавието на урока... :roll:
Благодаря ти :) :?: Стана по този начин.
 
Soul_Stealler каза:
admin беше казал, че има начин за триене... май беше като се изтрие заглавието на урока... :roll:
Урока не се трие но не се вижда заглавието му иначе си съществува.
 
staf каза:
Soul_Stealler каза:
admin беше казал, че има начин за триене... май беше като се изтрие заглавието на урока... :roll:
Урока не се трие но не се вижда заглавието му иначе си съществува.
Да и за това ако може да се сложи бутонче "Изтрии ирока" :)
Мисля, че няма да е зле :wink:
 

Горе