HELP

jackobiana

Registered
Моля за малко помощ - искат от мен да направя сайт, но със CMS, а аз нямам и идея какво точно представлява това... Та молбата ми е някой да ми препоръча програмка, ма и да каже защо точно тя, че да мога да се обоснова пред шефа :wink:
 
PHP-FUSION регни се в някой безплатен хостинг и направи сайт качваш инсталираш и си готов има тука урок как се инсталира :)
 
- PHP Fusion
- Joomla
- e107

Fusion-a е един от най-лесните за управление :)
CMS - Content Management System - Система за управление на съдържанието ;)
 
Защото е най-лесния за употреба. Кажи какъв сайт трябва да направиш и ще ти кажем повече информация :?:
 
Рекламен, но въпросът е, че шефа искал да си слага новини и т.н., та затова искат CMS-а...
 
Аз лично нямам проблеми ;) Вече стана година и 2 месеца от както съм инсталирай PhP Fusion в един сайт и до сега никви проблеми :)
 
Много е лошо когато фирмите искат за сайт някоя готова система само защото ще излезне по евтино, но замислете се какво става след това...
проблеми със сигурноста на системата пак изискват някой с познания - пак пари, ами ако искате нещо допълнително, което не е написано досега какво става... пари?! На мнения посочващи система която "нямала" "дупки" в сигурноста отговарям дупки винаги има!.
 

Горе