Безплатно програмиране на форум.

fanster

Registered
Ето няколко сайтчета, които предлагат тази услуга:

http://free.bg
http://h16.ru

ПП: Последният е на руски.
:roll:
 
аха особено фрии.бг е перфектен ;)

слагат ограничения и като ти стане по голям форума и го спират за по няколко часа на ден и ти предлагат ако искаш да си ти дадат базата данни и да си го качиш другаде :wink:
 
Access каза:
аха особено фрии.бг е перфектен ;)

слагат ограничения и като ти стане по голям форума и го спират за по няколко часа на ден и ти предлагат ако искаш да си ти дадат базата данни и да си го качиш другаде :wink:
не съм казвал, че са перфектни. :)
 
Access каза:
аха особено фрии.бг е перфектен ;)

слагат ограничения и като ти стане по голям форума и го спират за по няколко часа на ден и ти предлагат ако искаш да си ти дадат базата данни и да си го качиш другаде :wink:
Поне ти предлагат БД-то ;)
От това по-хубаво здраве му кажи :?:
 
//
Много по-лесно си е да си качиш форума на някой безплатен хост с база данни, от колкото да се мъчиш с инсталиран форум :wink:
 
LiRiX каза:
//
Много по-лесно си е да си качиш форума на някой безплатен хост с база данни, от колкото да се мъчиш с инсталиран форум :wink:
Ами къде има безплатен хост, поддържат php? :shock:
 
fanster каза:
LiRiX каза:
//
Много по-лесно си е да си качиш форума на някой безплатен хост с база данни, от колкото да се мъчиш с инсталиран форум :wink:
Ами къде има безплатен хост, поддържат php? :shock:

ползвм pandela.com и съм доволен ;)
 
Player_pz каза:
fanster каза:
LiRiX каза:
//
Много по-лесно си е да си качиш форума на някой безплатен хост с база данни, от колкото да се мъчиш с инсталиран форум :wink:
Ами къде има безплатен хост, поддържат php? :shock:

ползвм pandela.com и съм доволен ;)

За съжеление вече не предлагат акаунти :)
 
fena каза:
Player_pz каза:
fanster каза:
Ами къде има безплатен хост, поддържат php? :shock:

ползвм pandela.com и съм доволен ;)

За съжеление вече не предлагат акаунти :)
Вярно. :cry:
А някой да знае хост, който приема нови акаунти и поддържа cgi? :|
 
Имаше 1 awardspace.com ли нещо подобно те не Ви ли вършат работа ? Не се сещам как точно бяха, 1 линк ако знаете да ми дадете да ги разгледам.
едитнато :)
 
Pr0oF каза:
Имаше 1 adwartsapce ли нещо подобно те не Ви ли вършат работа ? Не се сещам как точно бяха, 1 линк ако знаете да ми дадете да ги разгледам.

100webspace.com
awardspace.com
 
хаха те намен не ми трябва за друго ми щото на месец дават 3 гб трафик това ме интересува и викат че бил много хубав и затова
 

Горе