Проблем с един урок на Photoshop 9 CS

BahFullFen

Registered
Имам един проблем с Фотошопа.Гледам в Photoshop-bg.com има урок който ме заинтригува-Урока,но неразбрах няколко неща.
Къде се натиска за картинка за цял размер?
Как с инструмента за градиенти мога да си направя точно тази картинка?
Като ми одговорите на тези два въпроса и като си продължа урока може да питам за още нещо.
Благодаря предварително :D
 
BahFullFen каза:
Къде се натиска за картинка за цял размер?
Как с инструмента за градиенти мога да си направя точно тази картинка?
Като ми одговорите на тези два въпроса и като си продължа урока може да питам за още нещо.
Благодаря предварително :D
1.Това натискане за цял размер е просто да кликнеш върху картинката под надписа!
2.Относно получаването на точно тази картинка взимаш градиента и даваш цвят едно и цвят две,в горната лента и вече трябва да уцелиш под какъв ъгъл да теглиш чертата(надявам се си работил с Фотошоп и знаеш как се работи с тоя инструмент)
3.Питай!
4.mizarck,не че искам да се хваля но и аз знам Фотошопа на изуст,въпреки че не съм го отварял от месец!
 
BahFullFen каза:
Имам един проблем с Фотошопа.Гледам в Photoshop-bg.com има урок който ме заинтригува-Урока,но неразбрах няколко неща.
Къде се натиска за картинка за цял размер?
Как с инструмента за градиенти мога да си направя точно тази картинка?
Като ми одговорите на тези два въпроса и като си продължа урока може да питам за още нещо.
Благодаря предварително :D

я го дай този урок :D
 
Благодаря на всички които имаха желание да ми помогнат,но сега ми е друг проблема,втора част на 3-та стъпка,а и май нещо урока са го махнали,при мене ми дава няква грешка.
 
NetCutter каза:
Е кажи какво точно не успяваш да направиш!
Абе аз писах в форума им дето е урока и там съм дал какво не ми се получава,ако ти се проверява провери,щото ми се получава,че едно и също пиша и в двата форума,а мисля,че няма смисъл.
 

Горе