Проблем с прехвърлянето на сигнал от компа към телевизора.

BahFullFen

Registered
Здравейте отново.
Проблеми при мене,колкот щеш,та ще ви споделя един от тях.
Начи аз пробвах да свържа компа да предава сигнал и на телевизора,но нещо сигорно бъркам щото нестава нищо.Преди съм го правил с стария комп и стария телевизор,новия комп и стария телевизор,но сега с този Sharp направо ми е** .
Свързвам кабелаците,като на телезизора използвам скарта,правя настройките на видеокартата за да ппренасочи картината към телевизора и интересното е че телевизора не го разпознава и компа неотриегира и става едно нищо.
Аз съм с Видеокарта ATI Radeon 6000 и ако знаете какъв може да е проблема кажете,че немога свясно д си гледам филмите от компа :cry:
 
preinstall-вал ли си windows след смяната на новия комп? Данеби да не си я настрокйл както трябва?
При мен номера става от настроийката на самия драйвър на видео картата, но не на видеото нямам тв аут :lol: . Настройваш я да идентивицира ТВ-та :)
Та... или драйвъра или кабела нещо е скъсан(което ме съмнява).

п.п. Our да помага :D
 
LiRiX каза:
preinstall-вал ли си windows след смяната на новия комп? Данеби да не си я настрокйл както трябва?
При мен номера става от настроийката на самия драйвър на видео картата, но не на видеото нямам тв аут :lol: . Настройваш я да идентивицира ТВ-та :)
Та... или драйвъра или кабела нещо е скъсан(което ме съмнява).

п.п. Our да помага :D
Да преинсталирах го,а как мога да го направя,че да ми разпознава TV-то?
 
Десно кобче на десктопа - диспей пропертис - сеттингс -адванзед. и търси там някаде интетифъ ТВ или нещо от сорта.
 
LiRiX каза:
Десно кобче на десктопа - диспей пропертис - сеттингс -адванзед. и търси там някаде интетифъ ТВ или нещо от сорта.
"force detection of my tv" - Tова ли е?
 
LiRiX каза:
Същото е :)
E това го включих и нестава,преди баща ми го намери без да иска и го включи да види ко ще стане ама нищо,нит приема нит предава.
Друг ще е проблема.
 
Хм... изчерпаха ми се идейте :) Едно време бях открил една прграма за такива тв настройки ама как секазваше :?
След 10 минутно търсене я намерих
http://files.download.bg/downloads/34/12034/9.7/tvtool97.zip
Дано да проработи :)
 

Горе