За Макромедия

morguL

Registered
Искам дави питам дали има някой нещо като наръчник или там каквото и да е за макромедия на англйски или на български че тия команди нещо немога даги разбера къде се задават на всеки оделен слайд.
 
Dreamweaver ли ?
Супер яка програма :) , а някои да ми даде линк за macromedia flash player ...плс и крак с нея ... :p :)
 
Player_pz каза:
Dreamweaver ли ?
Супер яка програма :) , а някои да ми даде линк за macromedia flash player ...плс и крак с нея ... :p :)

тя не иска крак :twisted:
 
Да де то същото , за някои игри се иска крак за да тръгнат а за програми сериен номер и понякога ги бъркам ,ама по важното е да си
я намеря ..някои знае ли откъде мога да си я дръпна с сериения номер ... :lol:
 
пробвай този:
Код:
WPD700-55307-95194-03623
при мен като си инсталнах Macromedia Flash MX 2004 заедно със нея се инстална и Flash Player :twisted:
 
Ама аз като си инсталирах macromedia flash player не ми показа никъде да въведа сериния номер , направо на triala ....я помогнете а и колко mb е цялата програма ....Ти с коя версия си на macromedia flash player си ?
 
Player_pz каза:
Ама аз като си инсталирах macromedia flash player не ми показа никъде да въведа сериния номер , направо на triala ....я помогнете а и колко mb е цялата програма ....Ти с коя версия си на macromedia flash player си ?

За player-a не иска серийни номера.
За програмата говорех.
 
Ама добре аз си я свалих ама как се бачка с нея.....флаш анимации да правя ,ако някои знае как се работи с нея да постне един урок ..плс
 
Player_pz каза:
Ама добре аз си я свалих ама как се бачка с нея.....флаш анимации да правя ,ако някои знае как се работи с нея да постне един урок ..плс


:eek: нямам урок за компютъра, иначе си имам книжка за работа с нея, купи си и ти около 10-15лв са но поне веднъж я даваш сумата 8)
 
ми неми трябва тая книжка щот почти всичко си разучих само някой неща немога даги схвана и теса някой от командите.
 
ми немога да кажа че знам всичко щот ще пълна глупост дави лъжа а просто знам как да се прават елементарните неща и някой по сложни и искам да до разуча програмката на пълно щот е много готина.
 

Горе