Кой да избера

kitchenbg

Registered
Здравейте, имам едно малко досадно питане ......... ама се чудя коя фирма да избера за хост + домейн? Какво ще ме посъветвате, коя е най надеждна?
 
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=1893

И аз съм на топхост. Много неща ти предлагат на ниски цени.Доволен съм от тях.
 
Благодарско много за предложенията, май и аз ще се спра на топхост.
Обаче сега ме гложди едно друго нещо, кое е по-добре за домейн com или net? :(
И още нещо, значи правя си регистрацията примерно във вторник (понеже вече е късно), плащам по банков път и след което се прибера .......... изненада имам регнат хост със домейн?
 
За домеина
домейна е едно от многото важни неща за сайта той е личето на самият сайт за това първо трябва да си избереш лесен за запомняне домейн и да отговара на сайта имам предвид да приляга на сайта а не да си купиш домейн bgfilmi.com и в сайта да има само картинки
избери си домейн по нуждите на сайта

.info - Информационен сайт
.ws - Уеб сайт
.biz - Бизнес(подобно на.com)
.edu - Образователен сайт
.mil - Военен сайт
.gov - Невоенни правителствени организации
.int - Международни организации(International
.museum - Музеи
.aero - Аеронавтика и въздухоплаване
.name - Лични сайтове
 
моето мнение за домеина е че е по добре сом по простата пречина че повечето хора необращат внимание на домеина ком нет инфо и пр. и примерно ще запомнят сайта ти бгколонар но няма да запомнят че е нет и ще си мислят че е ком понеже е наи разпространеното и като видат че няма сайт на бгколинар.ком ще си кажат че вече несъществува .
 
имам едно такова питане, какво означава Addon домейни, както и Паркирани домейни?
и още нещо което малко не ми стана ясно относно топхост, как си получавам юсера и паролата? :oops:
 
kitchenbg каза:
имам едно такова питане, какво означава Addon домейни, както и Паркирани домейни?
и още нещо което малко не ми стана ясно относно топхост, как си получавам юсера и паролата? :oops:
за първият въпрос
нз какво означават ddon домейни Паркирани домейни но знам че то този начин може да си направиш поща с друго домейн име
пример:
mymail@btv.bg
mymail@moetoime.com


вторият въпрос
аз платих на място и след като платих ми изпратиха майл с име и парола
името беше домейна а паролата случайно генерирана
пример:
user: domain
pass: f7yasjifh
 

Горе