Проблем при login в phpbb

alofsa

Registered
Привет ...
Админ съм на един phpbb форум, от днес се получава много странен проблем, при опит на някой потребител да се логне се изписва следната грешка :
Код:
... terminated unexpektialy. Some data may be transfered
Замених всички файлове в форума, но проблема не се оправи, въпроса ми е от къде идва гореспоменатия пролем и как да го премахна ...
 
проблема идва от това че трансфира който имаш е свършил и неможе да се логне
ако си на платен хостинг можеш да си платиш там 1-2лв да още 1GB трансфер
 
mizarck каза:
проблема идва от това че трансфира който имаш е свършил и неможе да се логне
ако си на платен хостинг можеш да си платиш там 1-2лв да още 1GB трансфер
Traffic MB 448.13 4551.87
имам още 4 ГБ
 
alofsa каза:
Привет ...
Админ съм на един phpbb форум, от днес се получава много странен проблем, при опит на някой потребител да се логне се изписва следната грешка :
Код:
... terminated unexpektialy. Some data may be transfered
Замених всички файлове в форума, но проблема не се оправи, въпроса ми е от къде идва гореспоменатия пролем и как да го премахна ...


Не ми се е случвало да ми свърши трафика но е възможно.
Защо си не си постнал цялата грешка?
Има ли някакъв ред на грешката и пише ли в кой файл?
Може мизарк да е прав и наистина проблема да е в хостинга.
 
друга грешка не изписва , но когато дам рефреш ме логва и мога да пиша, но не ме пуска в админ панела, а относно трансфер и трафик, каква е разликата ?
the conektion to ...saita ... ... terminated unexpektialy. Some data may be transfered
 
alofsa каза:
друга грешка не изписва , но когато дам рефреш ме логва и мога да пиша, но не ме пуска в админ панела, а относно трансфер и трафик, каква е разликата ?
проблема може да идва от някой файл до сега не ми е показвало такава грешка

пп сорри напоследак говоря глупости
 
както казах по горе махнах старите файлове и качих phpbbто отново, показа ми същата грешка ... едиснтвените файлове, които не съм променял са тези от темплейта ...
 
alofsa каза:
както казах по горе махнах старите файлове и качих phpbbто отново, показа ми същата грешка ... едиснтвените файлове, които не съм променял са тези от темплейта ...

това е странен проблем
ако не си пипал файловете и си ги сменил с нови остава само 1 причена за която се сещам

може да прекъсва SQL сървара и да нямаш достъп до база данни или пък нещо базата данни да е овредена

пп дай линк към форума
 
alofsa каза:
http://fifa-league.freehostia.com/forum/

май нещо freehostia са я прецакали нещо понякога доли и някой файлове не ми отваря

пп виж дали същият проблем ще го прави на друг хостинг ако го прави тогава по добре си го инсталирай наново но незабравяи да експортираш част от база данни та такаче усерите и мненията да се запазат
 

Горе