Как да редактирам Флаш темплейт ?

hotboyrz

Registered
Бих предложил на екипа на Web-tourist.net да сложат тема за редактирането на html и flash темплеити (най-вече флаш).според мен ще има заинтересовани
 
Аз пък си мисля, че идеята не е толкова добра. ПоПринЦип никога не съм знаел как да едитна флаш темплейт :oops: , може би има някакъв "лесен" начин. Това което аз правех при всичките си опити да едитна темп е, да разгледам символите и туийновете в библиотека и да се опитам да ги променя (един по един). Това ми изглежда като единствения Възможен начин. Ако искаш аз мога да пусна урок, какво имам в предвид по точно :)
 
hotboyrz каза:
Бих предложил на екипа на Web-tourist.net да сложат тема за редактирането на html и flash темплеити (най-вече флаш).според мен ще има заинтересовани

урок за един на flash темплейти ще е добре но за html едва ли
ако изкаш да едитнеш html темплейт трябва да знаеш html ане просто да отвориш темплейта с DW и да го едитнеш
 
За HTML темплейтите съм съгласен с огрния пост. Тва е вярно по простата причина че HTML емпелйтите имат толкова безразборен код, че ще ти се завие главата. Не знам дали е така с всички, но досега колкото такива да съм гледам се са така.
 
Мда, същото се отнася и за флаш темплейтите, просто съм забравил да го спомена. Трябват познания или поне опит, за да има шанс човек да се справи :lol: . В урока пише горе-доло как става номера :)
 

Горе