Kод за....

fena

Super Moderator
@admin За страница за "правене на уроци" търсих, търсих из нета, но не намерих добра система, та ще те помоля ако нямаш нищо напротив да ползвам, твоята която е на сайта, ще и сменя цветове, и други такива, или ако имаш някаква друга още по-добре.

Предварително 10х
 
fena1 каза:
@admin За страница за "правене на уроци" търсих, търсих из нета, но не намерих добра система, та ще те помоля ако нямаш нищо напротив да ползвам, твоята която е на сайта, ще и сменя цветове, и други такива, или ако имаш някаква друга още по-добре.

Предварително 10х
За коя система на сайта говориш? :?
 
Аааа...
НЕ прочетох внимателно поста ти.
Освен форума phpBB всичко друго е писано от нас . :)
То не може да се инсталира.
 
Не, че имам нещо против.
ПРосто този код е работи с 2 бази данни (едната е на форума)
и няколко таблици.
Работи също и с текстови файлове.
Всички системи са свързани.
Няма как да изчистя кода така, че да го ползваш.
ПРосто е съобразено с този хост, с тези бази данни и още куп неща.
Има защити най различни, записват всико на всевъзможни места.
НЕ можеш да го подкараш.
Дори на мен ще ми е супер трудно да го подкарам на друг хост и
ще ми отнеме дни и десетки тестове.
 
Добре, а да знаеш подобен скрипт, или поне каде да потърся?

ПС: това горното админ-а го е писал , някой да не си помисли че си говоря сам :twisted:
 
fena1 каза:
ПС: това горното админ-а го е писал , някой да не си помисли че си говоря сам :twisted:

Егати.
Вместо quote съм натиснал edit . :mrgreen:
Извинявам се.
 
На мен не ми трябва толкова трудно изпълним скрипт, трябва ми просто да може да се праща от всеки и да се показва на една обща страница, дори без регистриране на юзъри може, само да си пишат името там някаде във формуляра при правенето на скрипта

и както е тук да се създаде една страничка, която да събира всички уроци и да си има линк, дори няма нижда да пише кой я е написал, и едно буточне едит

ако някой може да измисли нещо...
 
fena1 каза:
На мен не ми трябва толкова трудно изпълним скрипт, трябва ми просто да може да се праща от всеки и да се показва на една обща страница, дори без регистриране на юзъри може, само да си пишат името там някаде във формуляра при правенето на скрипта

и както е тук да се създаде една страничка, която да събира всички уроци и да си има линк, дори няма нижда да пише кой я е написал, и едно буточне едит

ако някой може да измисли нещо...

Точно бутончето edit е проблема.
НЕ може всеки да едитва всичко.
И не е само един скрипт аняколко.
Това не е работа за един или два дена.
Аз не съм виждал готова такава система.
Сигурен съм обаче че има.
Защо не направиш един форум само за уроци или някакъв NUKE .
НЕ съ работил с тях ама мисля че имаха някакви такива екстри.
 
admin каза:
fena1 каза:
На мен не ми трябва толкова трудно изпълним скрипт, трябва ми просто да може да се праща от всеки и да се показва на една обща страница, дори без регистриране на юзъри може, само да си пишат името там някаде във формуляра при правенето на скрипта

и както е тук да се създаде една страничка, която да събира всички уроци и да си има линк, дори няма нижда да пише кой я е написал, и едно буточне едит

ако някой може да измисли нещо...

Точно бутончето edit е проблема.
НЕ може всеки да едитва всичко.
И не е само един скрипт аняколко.
Това не е работа за един или два дена.
Аз не съм виждал готова такава система.
Сигурен съм обаче че има.
Защо не направиш един форум само за уроци или някакъв NUKE .
НЕ съ работил с тях ама мисля че имаха някакви такива екстри.

м да идеята със форума ми харесва, а иначе аз знам готова такава система дори я имах инсталирана на компа, но не я бива... :(
 
То може да се направи или форум или някакъв раздел и чрез скипт да се извличат последните теми и да ги подрежда на една страница
 
Дойде ми ново нещо на акъла, за форума за уроци:
Как може да се направи така:

Пускане на тема като: Нормална Важна тема СЪОБЩЕНИЕ

нали има Нормална Важна и съобщение, та да се добави и Урок който да може да пуска всеки юзър?

каде трябва да се барне кода?

и да стане:

Пускане на тема като: Нормална Важна тема СЪОБЩЕНИЕ Урок
 
fena1 каза:
Дойде ми ново нещо на акъла, за форума за уроци:
Как може да се направи така:

Пускане на тема като: Нормална Важна тема СЪОБЩЕНИЕ

нали има Нормална Важна и съобщение, та да се добави и Урок който да може да пуска всеки юзър?

каде трябва да се барне кода?

и да стане:

Пускане на тема като: Нормална Важна тема СЪОБЩЕНИЕ Урок

Някой да има идеи?

а междо другото ето направих форум:

скоро ще направя и страничка към нея, можеби утре...те мойте са такива "make for one day" :D
 
staf каза:
Защо трябва да е непременно СЪОБЩЕНИЕ

моля за СЪОБЩЕНИЕ ли, аз просо го копирах от форума, няма значение иначе...с големи или малки букви
 
fena1 каза:
а междо другото ето направих форум:

скоро ще направя и страничка към нея, можеби утре...те мойте са такива "make for one day" :D
Опитах се да се регистрирам , но не стана ....
Обща Грешка

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php
 
Player_pz каза:
fena1 каза:
а междо другото ето направих форум:

скоро ще направя и страничка към нея, можеби утре...те мойте са такива "make for one day" :D
Опитах се да се регистрирам , но не стана ....
Обща Грешка

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

а ти си се регнал, ама аз съм забравил да отстраня тази грешка, спокойно регнат си

Edit: вече няма да прави така :twisted:
 
Warning: main(./chatbox_front.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in D:\dir\xampp\htdocs\forum\index.php on line 275
 

Горе