SWATcash най-забавния начин за печелене на пари от интернет.

ceko9565

Registered
SWATcash прилича на online игра. Ето и моя реферален линк http://www.swatcash.com/66031 (ще съм ви благодарен ако се регистрирате през него). След като се регистрирате горе в десния ъгъл са статистиките:
Total Bullets: Това са коршумите с които можете да атакувате(взема по 1 на атака)

Total SWATcash: Това са парите в играта, не реални пари а само за играта с тях можете да си копувате екипировка или да си поръчвате някои от специалните награди: iPod, iPod Touch, iPhone, Xbox 360, Xbox 360 Elite, Nintendo Wii, PS3, PSP, $50 Visa Gift Card

Current Rank: Това е ранга ви в играта.

Attack Rating: Това е рейтингът за атака(може да се увеличава като купите от магазина на играта екипировка). При атака играта избира произволно кой да атакувате, ако неговия Defensive Rating е по голям от вашия Attack Rating тогава тои побеждава. Ако е опбратно вие побеждавате и вземате SWATcash.

Defensive Rating: Ако ви атакуват Attack Rating ще се сравнява с вашия Defensive Rating ако е по голям няма да ви победят ако е по малак ще ви победят. Можете да го увеличите като си купите екипировка от магазина на играта.

Сега да ви обесня как да печелите пари: В играта има един бутон Earn, там са офертите които трябва да изпълнявате. Виждал съм оферти от 1$ до 20$ и то безплатни . След като изпълните дадена оферта до 24-48 часа ще бъде одобрена. Плащат чрез PayPal, минимума е 15$ .

Сега да ви обесня как да увеличавате своя SWATcash (парите за играта).
SWATcash е много важен за играта. Него можете да увеличавате като атакувате други играчи от бутона Artillery. За да атакувате ви трябват Bullets (коршуми, взема по 1 коршум на атака) Него можете да купите от магазина на играта или като изпълнявате оферти (при изпълняване на оферта ви дават $ и Bullets). При атака ви дава от 1swatcash до 10swatcash.

МАГАЗИНА НА ИГРАТА( как да го използвате)
Можете да влезете в кагазина на играта като кликнете на Armory. При регистрацията ще сте получили 10swatcash. Препоръчвам ви да ги изхарчите за пистолет, защото той ви дава 3 Attack Rating . А Bullets ще вземете при изпълняването на оферта. Така ще можете да атакувате и побезждавате. Защото без Attack Rating не можете да победите никого. Също от там можете да си земате iPod, iPod Touch, iPhone, Xbox 360, Xbox 360 Elite, Nintendo Wii, PS3, PSP, $50 Visa Gift Card . Но те струват към 200-400 SWATcash.

Сега да ви обесня как да атакувате:
Можете да атакувате само по 1-път на ден. Това става от бутона Artillery. Можете да атакувате по 2 начина с граната или по обикновения с коршуми. При атакуването с граната дава повече SWATcash. За да атакувате трябва да имате Attack Rating. Без Attack Rating ще губите всеки път.

Също можете да разменяте 1$ за1SWATcash от Artillery в дясно.
Най-важното нещо в магазина за екипировка са радиостанциите. Те струват 25 SWATcash. Тези радио станции автоматично ви дават 2 реферала избрани от системата. В повечето случаи тези реферали правят доста солидни суми. Шанса е на 80%.

И ПАК ДА ПОВТОРЯ: КАТО СЕ РЕГИСТРИРАТЕ ЩЕ ИМАТЕ 10SWATcash. ЗА ТОЛКОВА МОЖЕТЕ ДА СИ КУПИТЕ ПИСТОЛЕТ КОЙТО ВИ УВЕЛИЧАВА ATTACK RATING И ТАКА ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ПОБЕЖДАВАТЕ И ПЕЧЕЛИТЕ SWATcash.

И най-важното: сигурен съм че не са SCAM един мой фр. получи от тях 40$ и PS3.

Моля да се регистрирате през моя реферален линк http://www.swatcash.com/66031 (благодаря предварително).

Ако имате въпроси пишете в темата с радост ще ви отговоря.
 
Ами 4 месеца за PS3, а за 40$ първия месец като почна защото още си оправяше базата и си копуваше екипировка. И после си набра много реферали и сега печели доста.
 
Не знам, такива сложни схеми обикновено значат измама. :idea: Не ми стана ясно каква е връзката между участието в играта и печеленето на пари. Но подозирам, че от участието ти в играта зависи какви пари ще печелиш.
 
Ами то пари се печелят от оферти. Единствената връзка е че можеш да обменяш пари за SWATcash. И схемите не са сложни. Просто обяснявам за какво се ползва всеки един инструмент в играта.
 
Тея CIRCADIAN MISSIONS някой успял ли е да ги мине, защото аз пробвах поне 30-тина пъти по всякакав начин но не става. Ако някой ги е минал плс да каже какво да попълня!
 
The_Killer каза:
Тея CIRCADIAN MISSIONS някой успял ли е да ги мине, защото аз пробвах поне 30-тина пъти по всякакав начин но не става. Ако някой ги е минал плс да каже какво да попълня!

Първата ако не се лъжа е да имаш 1 реферал и 5$. ЧЕТИ БЕ ЧОВЕК
 
не става дума за тези мисии... като цъкнеш earn и малко по надолу има CIRCADIAN MISSIONS за тях питам.
 
ceko9565 каза:
Ами то пари се печелят от оферти. Единствената връзка е че можеш да обменяш пари за SWATcash. И схемите не са сложни. Просто обяснявам за какво се ползва всеки един инструмент в играта.

Защо ти е да обменяш пари за SWATcash?
 
Ами ако ти трябва Swatcash можеш да обминиш. Аз съм обменял.
 
lubo666 каза:
ceko9565 каза:
Ами то пари се печелят от оферти. Единствената връзка е че можеш да обменяш пари за SWATcash. И схемите не са сложни. Просто обяснявам за какво се ползва всеки един инструмент в играта.

Защо ти е да обменяш пари за SWATcash?

Защото за SWATcash можеш да си вземеш награди.
 

Горе