Някой разбирали от модове във phpbb форуми?

alofsa каза:
Виж сега, понякога някои хора започват да искат да направят нешо по най-сложния начин, след като има далеч по лесен такъв, ето ти един пример в всеки форум има бланка с поле за твоето хови работа и темподобни глупости, зао не едитнеш от езиковия фаил името на едно от тези полета на : Какъв е твоя GSM и ще спестиш сумати време, труд и нерви
:)

Това е добра идея.
Обабче не е толкова лесно.
Кое точно поле ще ползваш?
Примерно?
 
^METALLICA^ каза:
Само да кажа да не си губиш времето да не го правиш. Просто смених "Професия" с това което исках :) Мерси за отделеното време ;)


Написах го точно преди теб :) Еми аз промених Професия, според мен от това няма смисъл. С какво се занимаваш ще пишеш във Хоби или там к'вото беше ;)
 
admin каза:
alofsa каза:
Виж сега, понякога някои хора започват да искат да направят нешо по най-сложния начин, след като има далеч по лесен такъв, ето ти един пример в всеки форум има бланка с поле за твоето хови работа и темподобни глупости, зао не едитнеш от езиковия фаил името на едно от тези полета на : Какъв е твоя GSM и ще спестиш сумати време, труд и нерви
:)

Това е добра идея.
Обабче не е толкова лесно.
Кое точно поле ще ползваш?
Примерно?
Лесно е , просто едитвам местонахождение или там каквото е и готово :), дори го изписва в профила когато пуснеш даден пост, а на човека от горе, извинявай просто не съм опгледнал мнението ти ...
 
Попитах кое поле ще ползваш.

Може да използваш само полетата


Местожителство:
Професия:
Интереси:

Трябва дамахнеш едното и да сложиш на негово място "Телефон".

Може да отвориш езиковия файл и да смениш думата "Интереси" с
"Телефон" .


С другите полета (сайт, ICQ и т.н.) не става.
 
admin каза:
Попитах кое поле ще ползваш.

Може да използваш само полетата


Местожителство:
Професия:
Интереси:

Трябва дамахнеш едното и да сложиш на негово място "Телефон".

Може да отвориш езиковия файл и да смениш думата "Интереси" с
"Телефон" .


С другите полета (сайт, ICQ и т.н.) не става.

Знам :) Смених "Професия", а колкото до icq и другите бутони не ги барам щото един път така си бях преебал форума, че няма на къде. Със оня урок-а за skype бутона, който прецака целия ми форум :)
 
admin каза:
Попитах кое поле ще ползваш.

Може да използваш само полетата


Местожителство:
Професия:
Интереси:

Трябва дамахнеш едното и да сложиш на негово място "Телефон".

Може да отвориш езиковия файл и да смениш думата "Интереси" с
"Телефон" .


С другите полета (сайт, ICQ и т.н.) не става.
Ползвам Местожителство, тъй като се вижда в постовете в форума ;)
 

Горе