google проблем

2SHAE

Registered
Значи ше ме помислите за пълен тъпак с тоя въпрос ама кво да се прави начи пробвам да сложа кода на google adsense тва за рекламите обаче нестава все ми изкарва едно бяло поле що така?
 
2SHAE каза:
Значи ше ме помислите за пълен тъпак с тоя въпрос ама кво да се прави начи пробвам да сложа кода на google adsense тва за рекламите обаче нестава все ми изкарва едно бяло поле що така?

Ако си се опитал да го отвориш направо от компютъра т.е да натиснеш на index.htm примерно , няма да ти излезне нищо трябва да си го качил някъде.Отделно виж цветовата схема дали не си омешал.И друго , по някой път трябва да мине известно време , 1 час примерно за да почне да показва обяви.

Това е от мене ... дано съм помогнал и успех :?:
 
Еми копирам кода от сайта слагам го където искам във пхп файл и не се показва нищо явно трябва да изчакам
 
Ами то си пише, ама ти не си прочел. Трябва да мине определено време докато се появят рекламите (обикновено това време е между 5 и 30 минути). Това е времето за което бота на адсенс обикаля сайта ти за да ти предложат после подходящи реклами.
 

Горе