easytrader.bg Проблем

hackera

Registered
Кажете какво да правя днес гледам всички реклами от easytrader.bg ги няма влизам си в пощата и гледам, че са ми пратили това
Здравейте,

Вашата кандидатура за платформата EasyTrader.bg беше отхвърлена по преценка на Администраторите.




Изи Трейдър ООД
Email: info@easytrader.bg


* Моля, не отговаряйте на този имейл. Този адрес се използва само за автоматично уведомяване.
нищо нередно не съм правил :cry: :cry: :cry:
 
Пиши до администраторите, но не очаквай кой знае какво.
Вероятно са помислили, че си правил по повече от 1 клик на ден от твоето IP. Напълно възможно е да е кликал и човек от твоята мрежа или пък ако имаш динамично IP да се е получило съвпадение.
Друга причина, поради която може да са те изритали е защото примерно имаш нелегални материали на сайта (визирам нелицензирана музика, филми, игри и т.н.) или пък сайта ти има материали с насилие или нещо друго.

Но като погледнеш реално един сайт, който генерира средно по 30 000-40 000 уникални посещение има около 25 до 40 клика на някоя реклама на ден. И това е максимумът ако всичко е оптимизирано.
Но за толкова много уникални посещения ти трябва много-много як хостинг, чиято цена въобще няма да си заслужава тези пари от кликания.
Да речем че имаш 30 клика на ден по средно 7 стотинки на клик и какво излиза - около 2 лв. Даже няма и за едни цигари.
Разбира се можеш да вкараш много смарти система за ротация на банери, която слди кои банери са най-накликвани и от какъв тип потребители, в кои страници и т.н. Но за да изнвестираш в подобен ноухау ще ти трябва доста време и четене (програмиране, маркетинг, реклама, синтез и анализ на данните).
Така, че не се коси много :)
Живота е хубав, радвай му се!
 
hackera каза:
Кажете какво да правя днес гледам всички реклами от easytrader.bg ги няма влизам си в пощата и гледам, че са ми пратили това
Здравейте,

Вашата кандидатура за платформата EasyTrader.bg беше отхвърлена по преценка на Администраторите.




Изи Трейдър ООД
Email: info@easytrader.bg


* Моля, не отговаряйте на този имейл. Този адрес се използва само за автоматично уведомяване.
нищо нередно не съм правил :cry: :cry: :cry:

помогнете . Аз имам подобен проблем . само че не са ме изхвърлили а а 2 пъти пробвам да се регна и полочавам следния отговор като на него . нз ко да правя и защо не ме приемат .
 
Ми аз става 3 пати се регвам в Изи Трейдър заради кликания от други с едно ип
 
Ама казвайте поне за кои сайтове става въпрос. :)
Има значение на каква тема е сайта, как изглежда и дали в него няма
прекалено много вулгарни изрази или наблъскано с нелегален софтуер.
Това последното за софтуера не съм много сигурен дали е проблем в easytrader.
Те все пак рекламират в най-големите тракери.
 
StormBreaker каза:
В adsense са много по-добре платени кликанията.

В Адсенс има пари в чуждите реклами,имах 2 сайта преди с фрии сървър в единият имах цели 40-50 клика който излъчваше българскки реклами и имах само 1$ и нещо,а от другия сайт който имах едва 5-10 клика от там съм има 3$ за 5-10 клика представяш ли си :roll:
 

Горе