Гласувайте за победител на новата игра!

Гласуване за играта

  • StormBreaker

    Votes: 0 0.0%
  • Forsi_Design

    Votes: 0 0.0%
  • mania

    Votes: 0 0.0%
  • debian

    Votes: 0 0.0%
  • Doris

    Votes: 0 0.0%
  • deam0n

    Votes: 0 0.0%
  • EmPowerYou

    Votes: 0 0.0%
  • mute

    Votes: 0 0.0%
  • Player_pz

    Votes: 0 0.0%
  • ReXTaN

    Votes: 0 0.0%
  • dashe

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0
Статус
Not open for further replies.
mute каза:
няма как да се види с тези линкове на БГ език src="images/заглавие.png"

Сега е на латиница но пак е зле.Сигурно заради PNG файла.
 
StormBreaker - много семпло бе човек..

Аз обичам да е по-семпло. Да не е претрупано с глупости и да се чудиш какво е това, тапет за десктопа или лична страница. А за текста - ще го сменя, тогава просто бързах, че трябваше да ходя на село и чак сега имам достъп до интернет... Нямах време и да направя заглавията на проектите (които са линкове към тях) малко по-различни от другия текст.
 
@mania ако е възможно да не ни учиш какво е дизайн :D защото и ти по малко от нас го разбираш, относно като се прави сайт без познания по HTML,CSS каде си тръгнал бе човек.А като разбираш от графичен дизайн да ти направят игра за това.А относно IE и Opera са над 50% от потребителите така че половината от потребителите не го виждат..
8) :x
@What критика, рецензия или коментар не се пише с една дума, поне се обоснови за това което казваш а не "мии тфа не ми аресва.."

А относно правилата що е сайт само с photoshop не става. :eek:
 
phpsessid каза:
@mania ако е възможно да не ни учиш какво е дизайн :D защото и ти по малко от нас го разбираш, относно като се прави сайт без познания по HTML,CSS каде си тръгнал бе човек.А като разбираш от графичен дизайн да ти направят игра за това.А относно IE и Opera са над 50% от потребителите така че половината от потребителите не го виждат..
8) :x
@What критика, рецензия или коментар не се пише с една дума, поне се обоснови за това което казваш а не "мии тфа не ми аресва.."

А относно правилата що е сайт само с photoshop не става. :eek:
Мерси, че го написа вместо мене.
 
След дълго чудене за кой да гласувам най-накрая реших и това е
StormBreaker. Основната причина за това е, че много добре се е получил фона. И другата причина е, че е доста изчистен.
Ако има значение се чудех между stormbreaker и mute.

П.С. Темата не е ли за гласуване, а не за упрекване на кой се е получил добре и на кой не. Казваш кои ти харесват и се обосноваваш (ако искаш). Другото е идиотщина да се карате. Направете по-добро и тогава казвайте това не става и т.н.

П.П.С. И преди някой (който се разпознае в послеписа) да е почнал и с мен да се кара само ще отбележа, че е безпредметно, защото повече няма да погледна в тази тема.
 
mania каза:
Понеже виждам че не си много запознат с това какво означава думата ДИЗАЙН-това е нейното значение:

Дизайн се нарича естетическото и ергономично комплексно свойство на дадено изображение и/или изделие на приложното изкуство и/или промишлеността. Възможна е и употреба в разширен смисъл засягаща и конструкцията на дадено изделие.

А ето и правилата на играта, ако не си ги прочел:

Дизайна, елементите и съдържанието трябва да показва ясно, че вие сте user от туриста, че се интересувате от дизайн или програмиране и си правите лична страница с която се представяте


Добре бе човек...дизайн е ясно какво е, но дали го прилагаш това изкуство както трябва?
То това което си направил, въобще няма да може да влезе в приложение където и да е.
Дизайн не е само една картинка на фотошоп и няколко линка....
Виждам че можеш да боравиш с програмата, имаш въображение но нещо май не разбираш че това което си направил няма да стане за какъвто и да било сайт (както казах по-горе няма приложение като дизайн на сайт)
После ми пишеш че не си бил кодер.... е тогава какво правиш ТУК??
То дизайна не включва само графики а и КОД!
по-добре ти да се научиш как да правиш дизайни ако не си прави там банерчетата на ПС-то и прави това което можеш....



phpsessid каза:
@mania ако е възможно да не ни учиш какво е дизайн :D защото и ти по малко от нас го разбираш, относно като се прави сайт без познания по HTML,CSS каде си тръгнал бе човек.А като разбираш от графичен дизайн да ти направят игра за това.А относно IE и Opera са над 50% от потребителите така че половината от потребителите не го виждат..
8) :x
@What критика, рецензия или коментар не се пише с една дума, поне се обоснови за това което казваш а не "мии тфа не ми аресва.."

А относно правилата що е сайт само с photoshop не става. :eek:

еми то аз написах кратки рецензии, но ако искаш ще ти напиша и по-пълна.
Ето на:

debian - както казах и преди не ми харесва че си оставил цялата една половина от екрана на една снимка и си сбил самия дизайн в дясната му част.Мисля че се превърна в някаква тенденция при този тип дизайни всичко да е преместено отляво. ще ти дам за пример http://www.w3schools.com/ .
представи си ако беше изнесено в ляво... на нищо нямаше да прилича.
Като се замисля потребителите са свикнали да виждат всичко отляво или централно, поради многото сайтове които използват този начин.

StormBreaker - много семпло.то всъщност това което си направил е задния фон... всичко друго са бутоните на едно меню (което не е чак толкова лошо) и content-a който е прозрачен и се вижда фона.
Не е много внушително и мисля че това е причината за да не гласуват за теб


mania - за него съм обяснил по-горе.

dashe - за неговия дизайн имам само една забележка. И тя е че си сложил contenta и менюто в центъра на екрана и си им отделил много малко място...Не знам за какво пестиш мястото на екрана.А да и задния фон можеше да го направиш и него в центъра или на целия екран.Така в ляво не стои добре.

Forsi_Design - форси ти си направил нещо като началната страница на туриста, но с други цветове.Целта на това състезание беше да се види нещо ново и различно с гамата на туриста.все пак имаш моето поощрително браво.

Doris - Твоят дизайн най-много от всички не ми харесва.
То не може да се различи менюто къде е (ако въобще фигурира такова), границите на contenta, писал/а си на английски... въобще много лошо представяне като за българско състезание като това.

EmPowerYou - Тук пак си личи еднаквостта с началото на WT, но си приложил няколко трика които хващат окото (като фона например ;))
Семпло е, но това не означава че е добър опит ;)

Player_pz - Менюто ти е дразнещо. Защо си направил да се преместват буквите от ляво в центъра и да се смена така рязко цвета от синьо до бяло...Другото вече са си драсканиците.
Това ако е дизайн аз съм... туууу тууууууу....

ReXTaN - поредния приличащ на началото на туриста, препокриващ се с няколко други кандидати. Тук си подбрал добре цветовете. Друго не се сещам.

deam0n - вижда се нещо нестандартно което от една страна е добре, но от друга няма приложение. Другото нестандартно е кодърският хеадер xD. Като цяло изпълнението е добро, но не чак толкова. Очаквам следващия път повече от тебе.


И накрая ще споделя за какво mute е фаворит и няма конкуренция в тази игра.

Това което е направил не е нито сложно като код и идея, но го е направил така че като влезне човек веднага да разбере къде е менюто и само по себе си да се хареса на окото с простотата си и красотата която му е заложена.Самото меню е в header-а което е +. Щеше да бъде - ако не се разграничаваше от него, за щастие не е допуснал тази нелепа грешка.
вече contenta не е нищо сложно.Тук е съобразил и разграничил съдържанието от второто меню.
Блог заглавията също са добре разделени едно от друго с цвят който си отива на headera.
И накрая всичко се затваря с footer.


Може би щеше да стане някаква интересна игра ако се бяха включили баш дизайнерите като Sand Prince.

Тази игра е вече предначертана.Както и да се погледне няма никакъв шанс някой от другите играчи да догонят и надминат мute.
Няма интрига, а без интрига игра не става.....
 
Исках да е нещо по-различно от централно и ляво.

Никой не карам да глсува за мен ако не ви харесва това е положението

:)
 
Аз предлагам да спрем с безмислените дискусии и тея "Рецензии" (не сме на дипломни защите д3*@). Гласуваме, евентуално казвате "Колебах се между А и Б, ама Б ми хареса повече заради хубавите линкчета"... ТОЛКОЗ. Другото е безмислен спор и посто става грозно!
 
What, ти не се ли беше записал да участваш? Тогава много добре знаеш условията на играта. Какво искаш да ни кажеш: Вижте ме колко съм умен, че не се излъгах с една страница, писана в сроковете на играта да се състезавам с блога на С т о я н Д е л е в , започнат преди година?

За вниманието, което отдели на моята страница, която най-не харесваш ти благодаря наистина. Защото и тя е един експеримент, опит за нещо по-различно и се радвам на всякакви мнения. Английския го сложих, защото си мислех, че като има страници горе-долу на една тема ще е интересно как влияе езика на SEO. Меню мога да правя, но за една страница не ми харесва - само празни линкове.

И недей да ни се караш, защото тука с изключение на двама всички сме аматьори.
 
Doris , не виждам смисъл да се обясняваш на What .
В реда на играта е да се дават оценки на сайтовете в играта . Всеки потребител си има мнение , това че не му харесва нещо в някой от сайтовете не означава че това нещо е грешно , гадно и прочие . Това е въпрос на вкус . Недей да взимаш толкова присърце коментарите на потребителите . Нито са професионални дизайнери , нито работиш за тях .

Няма спор , че дизайнът на mute е най-добър . Евала му :D Също така ми харесва и дизайнът на dashe . :?:

Няма да защитавам това което съм направил , опитах се да направя нещо различно , нещо семпло и приятно за окото без намесата на photoshop .. но явно не съм се справил .

Поздравявам всички участници , които представиха дизайн :)
 
Doris каза:
What, ти не се ли беше записал да участваш? Тогава много добре знаеш условията на играта. Какво искаш да ни кажеш: Вижте ме колко съм умен, че не се излъгах с една страница, писана в сроковете на играта да се състезавам с блога на С т о я н Д е л е в , започнат преди година?

За вниманието, което отдели на моята страница, която най-не харесваш ти благодаря наистина. Защото и тя е един експеримент, опит за нещо по-различно и се радвам на всякакви мнения. Английския го сложих, защото си мислех, че като има страници горе-долу на една тема ще е интересно как влияе езика на SEO. Меню мога да правя, но за една страница не ми харесва - само празни линкове.

И недей да ни се караш, защото тука с изключение на двама всички сме аматьори.

аз се записах, но админа ме помоли да не участвам, иначе и аз щях да представя нещо.
 
не мога да разбера защо се карате за глупости!
всеки си има право на мнение :evil:
 
Не знам какво толкоз харесвате дизайна на муте.АЗ като го погледна не ми прилича ,че е потребител от туриста,а на някъв блог на някъв си там дизайнер. Това не е игра да се прави тема на Wordpress ,а игра да си направиш лична страничка(една).
What какво толкоз има общо моята страница със на WT.Само цветовете.Структурата е различна.
 
Forsi_Design каза:
Не знам какво толкоз харесвате дизайна на муте.АЗ като го погледна не ми прилича ,че е потребител от туриста,а на някъв блог на някъв си там дизайнер. Това не е игра да се прави тема на Wordpress ,а игра да си направиш лична страничка(една).

не съм някакъв си там дизайнер , не е уордпресс така че това "да се прави тема на Wordpress" мисля че отпада, кога съм си го писал аз.
Естествено е когато правя нещо 2 седмици е накрая да го ползвам по-предназначение , а не да седи на някаква статична страница и да се ползва само за играта ...

@дорис играта все пак е за дизайн, а не за сео (ако участвам там естествено няма е с тизи домеин) това че блога ми е от 1 година нензам какво ще ми помогне в случая.
 
1. на mute не е wordpress. ако бяхте си направили труда да разгледате по опстойно сайта щяхте да забележите:
http://stoyandelev.com/index/view/53
2. в цветовата гама на туриста си е.
3. какво като е от една година сайта, дизайна си му е нов.
4 и най-важното: за какво се захващате с тъпи спорове не мога да разбера.

до колкото си спомням тая тема е да гласувате за победител, не за да спамите и да се карате.


абе къде е admin...?
 
На @Doris не ми го зарежда.
Дава ми Not Found!

Иначе ми хареса най-много на @mute ;)
 
SandPrince ти защо не участва?
Мисля че се беше записал за участие.
Сигурно щеше да представиш нещо добро.
 
What каза:
SandPrince ти защо не участва?
Мисля че се беше записал за участие.
Сигурно щеше да представиш нещо добро.


точно тогава ми се насъбра адски много работа в службата и не ми остана време да го довърша. а оставаха 10% работа още.....
жалко....
ще ви го покажа по-късно все пак :?:

имате късмет че не успях да го предам :wink:

едит://

ето го и него: http://impact-bg.net/wt-sandprince/

ся като се замисля имал съм време да го довърша. трябваш само тъпия текст да сложа и да го кача. сам се прецаках....

както и да е. айде тоя път ви давам шанс на вас :?:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе