как се настройва Спанел

SLASH

Registered
Някой ще каже ли как се настройва Спанел купих си от суперхостинг един пакет ПРО но самото домейн име ми е от друго място интересува ме как да си направя сега настройките или дайте линкове

мерси
 
SLASH каза:
Някой ще каже ли как се настройва Спанел купих си от суперхостинг един пакет ПРО но самото домейн име ми е от друго място интересува ме как да си направя сега настройките или дайте линкове

мерси

Ако домейна ти е на друго място :
Първо трябва да влезеш в контрол панела на домейна и да си
напишеш новите DNS-и.
Те от хостинга ще ти кажат какви са им днс-и те.
СЛед това влизаш в контрол панела / Cpanel-a и адваш домейна.
Това е цялата процедура.
Ако не се оправиш кажи.
 
направил съм всичко по ноти както писа но все още не мога да видя страниците да се зареждат само форума си виждам като го отворя на адреса но ми показва мойто ИП адрес/пхпбб защо така за първи път взимам хостинг и нямам напредстава как се настройва да имам в предвид
 
Помоли хост провайдера да ти нагласи домейна в cPanel-a .
Ако не се показват тези неща значи, че може да си пропуснал нещо :roll:
 
Soul_Stealler не съм в България как да им се обадя на тези от хоста не ми се набутва повече по тях
 
http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-contact.php
Винаги можеш да им пратиш един мейл. Не вярвам да не ти отговорят. Все пак вече си купил хостинг пакет
Ето мейла на централния им офис :) : sales@superhosting.bg

P.S. Нали хостинга е от http://www.superhosting.bg или се бъркам нещо :)
 
да от тях е но името не съм го купувал от тях ми от ганди нет ще им изпратя имейл да видя ако искат да ми направят настройките
 
оправих се с настройките на панела сега вече съм опправил хостинга има един друг проблем,самият форум който бях направил се затри суперхостинг имат функция за инсталиране пхпбб форум но е пълна каша нищо не мога да намеря из хостинга дори да направя инстал на нов форум,не мога да намеря инстал и инклуд папките за да ги изтрия и да се логна във форума а в момента дори инсталираният форум от Спанел не излиза на браузърът казва ми че няма такъв
 
Жалко.
Аз затова казвам icn .
През фантастикото се инсталират над 100 вида екстри за сайт.
Инсталират се с едно бутонче.

Защо не си инсталнеш форума по старомодния начин?
Теглиш последната версия на форума phpBB от официалния сайт.
Качваш файловете в една папка.
Променяш атрибутите на config.php и ги правиш 0777.
След това създаваш една база данни и инсталираш.
Защо не пробваш така?
Аз винаги съм предпочитал този вариант.
 
Ми май така ще стане само къде се чудя имат страшно добри неща в Спанел искам да си ги използвам за сега нищо не му разбирам и какво да правя сега с XAMPP да го махам ли какво да го правя
 

Горе