Кирилица

Player_pz

Registered
преинсталирах си windowsa само че се случи нещо гадно и искам да
ми кажеш как да го оправя ....проблема е следния :след като си преинсталирах windowsa, всяка програма където си я качих на комп-ра и можеше да бъде на бг и когато се пускаше бг език вместо български думи ми изписва някви иероглифи , помислих си че това може да е заради липсата на flex type и веднага си я свалих и инсталирах тази програма ...само че
пак като избера на някоя програма бг език и ми показва маймунските
знаци ....помогни ми плс :cry:
Същото става и с хампа , когато си го инсталирах и направи една страничка на html и имаше бг думи в стр. , думите бяха с питанки " ?"
Само препинателните знаци си бяха добре ...как да го оправя ...плс
помогнете :cry:
 
Виш ся щом веднъш си сложил Flex Type недей го маха защото той така и така вече ти е овредил системата.Не е виновен той за това което ти се случва.Върни го рестартирай няколко пъти.Незнам защо так ти се получава.Щом си сложил някакъв килиризатор и ти показва отново някакви иероглифи :roll: .Ами ако продължава преинстални отново. :?:
 
http://web-tourist.net/project/bafitu/xp_bul_offln.htm
пробвай това..да ти кажа аз до сега съм нямал никакъв проблем с четенето като го направя това още при инсталацията , а и то вече ми е навик (в последната седмица правих формат + инсталация най-малко 15 пъти) ... ама честно да ти кажа ме марзи да пиша урок + това няма как да дам снимки докато се инсталира , а само текст малко кофти...
П.С гледай Стъпка 2
 

Горе