Как да направя вместо да пише колко мнения има даден човек.

E398

Registered
Как да направя вместо да пише колко мнения има даден човек да излизат звездички според това колко мнения има. Примерно има 100 мнения и да пише вместо потребителя има 100 мнения да излиза една звездичка или каквато картинка си избера аз
 
^METALLICA^ каза:
Как да направя вместо да пише колко мнения има даден човек да излизат звездички според това колко мнения има. Примерно има 100 мнения и да пише вместо потребителя има 100 мнения да излиза една звездичка или каквато картинка си избера аз

http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=2810

От контрол панела става това.


Потребители -> рангове -> и срещу обикновените рангове има
"промяна" .
Натискаш и те пита ранга за колко мнения се отнася и каква картинка
трябва да има.

И трябва да си намериш картинки със звездички.
 
Оу.
Сетих се какво се опитваш да направиш...
Искаш вместо да пише 200 да има 2 звездички . Нали?
Може да се направи но ако някой има 3000 мнения какво ще стане?
 
Еми примерно, ще има на 100 на 200 до 500 по 1 звездичка отгоре и нагоре вече ще си стои ;) Или пък вместо да пише броя на мненията да пише "Новак", "Напреднал" и така ;)
 
^METALLICA^ каза:
Еми примерно, ще има на 100 на 200 до 500 по 1 звездичка отгоре и нагоре вече ще си стои ;) Или пък вместо да пише броя на мненията да пише "Новак", "Напреднал" и така ;)

Това не може ли да го постигнеш през контрол панела.
Както е тук.
Правиш си както казах едни рангове и им определящ за какви мнения става въпрос.
Слагаш им различни картинки (звездички) и готово.
 
Не ме разбираш ;) Говоря ти когато цъкнеш на иконката "Profile" и влезнеш в профила на някой :)
 
^METALLICA^ каза:
Не ме разбираш ;) Говоря ти когато цъкнеш на иконката "Profile" и влезнеш в профила на някой :)

Значи, правиш това, което ти предложи admin. В админ панела въвеждаш за определен брой мнения - дадено изображение (със звездичките например). След това отвори profile_view_body.tpl файла от твоя темплейт. Ако си със subSilver намери :

Код:
<td valign="top" align="right" nowrap="nowrap"><span class="gen">{L_TOTAL_POSTS}: </span></td>
		  <td valign="top"><b><span class="gen">{POSTS}</span></b>

и го замени със:

Код:
<td valign="top" align="right" nowrap="nowrap"><span class="gen">{L_TOTAL_POSTS}: </span></td>
		  <td valign="top"><b><span class="gen">{RANK_IMAGE}</span></b>

Би трябвало да стане :wink:
 

Горе