Детектор на лъжата за Skype

Player_pz

Registered
А дали човекът, с когото говорите по Skype казва истината? Разберете това бързо и лесно с новото допълнение за Skype - KishKish Lie Detector.
5ddcdffde5f1e9d681027936694f0feb.1242.png

Според компанията производител допълнението следи нивото на стрес (според звука) на човека, с когото говорите. Така лесно и бързо можете да разпознаете кога някой лъже. Увеличаването на нивото на стрес е сигурен признак, че има известно колебание в това, което човек говори. Програмата чертае удобна графика в реалното време, така че можете да следите "изкъсо" всеки за всяка една негова дума. Още повече, гледайки как нивото на стрес се изменя докато говорите с някого, вие можете лесно да променяте въпросите си така, че да достигнете желаната истина.

Допълнението се стартира автоматично, когато започнете разговор по Skype. През първите 10 сек. бива измерено стандартното ниво на говорене на човека, а след това на разположение са 3 индикатора, които да ви дават необходимата информация за човека отсреща - графика на стреса на гласа, ниво на стрес (от 0 до 100), както и "лампа", индикатор за лъжа/високо ниво на стрес.

ВНИМАНИЕ! От компанията производител не гарантират за това, че програмата дава безотказни и верни резултати. Не бързайте да си го изкарвате на гаджето, преди да се уверите със сигурност, че нещо не е наред.

Изтеглете KishKish Lie Detector (1,7 MB, Freeware)

източник:download.bg
 
хаха това не бачка
казах че съм на 830 год и това не го засече като грешно
хаха
ебати тва не деиства :(
 
mizarck каза:
хаха това не бачка
казах че съм на 830 год и това не го засече като грешно
хаха
ебати тва не деиства :(

Е на майтап е било за това.
То ако измерва нивото на стрес няма как да разбере.
Ти не си в стрес.
Това е нереално за мен.

Не знам как ще стане засичането по стрес ако съм на 3 ракии и кажа на жена ми, че я обичам. :)
 
admin каза:
Не знам как ще стане засичането по стрес ако съм на 3 ракии и кажа на жена ми, че я обичам. :)
:mrgreen:


Междо другото сега ще взема да го пробвам, нищо че не вярвам да работи
:)
 
това дори да отчиташе скреса представиси че си претърпял катастрофа
ще си в ожасно голям стрес което ще доведе че всяка твоя дума е лъжа

според мен този проект на skype няма да пожъне голям оспех
 

Горе