Презентация: дизаин

Noxy

Registered
http://blackdeamonstudios.no-ip.org/work.jpg

Какво ще кажете за това?

p.s. който каже че е темплеит само ще ме полъскае, защого всеки един момент мога да докажа че не е 8)
 
Noxy каза:
http://blackdeamonstudios.no-ip.org/work.jpg

Какво ще кажете за това?

p.s. който каже че е темплеит само ще ме полъскае, защого всеки един момент мога да докажа че не е 8)
Готино е, ама все пак си прилича на template :lol:
 
human каза:
Noxy каза:
http://blackdeamonstudios.no-ip.org/work.jpg

Какво ще кажете за това?

p.s. който каже че е темплеит само ще ме полъскае, защого всеки един момент мога да докажа че не е 8)
Готино е, ама все пак си прилича на template :lol:
А защо всичко което е готино трябва да е темплейт? :?
 
ще кажа кое неми харесва
-надписите на бутоните ми се виждат прекалено бледи
-полето за търсене може да му предадеш някакъв стил и дали изобщо му е там мястото
-шрифтовите ми изглеждат детски особено тези в логот за слогана
- трите компютъра който са в ляво в хедъра с този оuter glow (мисля че така се казваше този ефект ако несе бъркам ) не ми харесват , седят накак си одрязани от него ( хедъра)
-тфт монитора с пантерата , нека да не е пантера не е зоопарк
- след като в сайта има толкова много кругове и овали защо ненаправиш и съдържанието да е с овални ръбове ( къбчетата с офертите )
 
каква цена може да му се земе, ако е скод с база данни търсачка и прочие и ако е асмо PSD?
 
Noxy каза:
каква цена може да му се земе, ако е скод с база данни търсачка и прочие и ако е асмо PSD?

в този форум няма професоиналисти че да ти кажат точна цена но според мен(аз съм никои) само за ПСД 50 лева, ако е с БД и търсачката може към 300 - 400
 
така е малко по добре
това USB го премахни от там и на негово място сложи търсачката
 
Това нещо отдоло на 3 реда където е трябва да е фуутера нали? Ако е така много е голям. Друго дизайнът както си го оставил отдолу парзен ми соти незавършен някъкъв. Сложи нещо, за да го затвориш главното поле. Тез компютърчета, които са в дясно на хедъра ми сотят не на място и много се окрояват, в смисъл аз като загледам хедъра и се на него ми бега погледа. Монитора ми изглежда енподходяш, защото всички други неща и да не са векторни изглеждат такива, а той е напълно реален, просто не се вързва с останалата част. Иначе като цяло дизайна е добре. :)
 
Според мен ще е добре да махнеш Оутър гроуа на ония мониторчетата от горе, дясно и да им сложиш една сянка 1px да може да се разпространи под целите мониторчета.За Фуутъра, можеш да преместиш текста от "фуутъра" най-отдолу на оная колонка дето е менюто.. обаче текста да е по-малък и да е на мах 2 реда :)

едит: мани тая зебра от мониторчето :lol: :lol:
 
6.
Малко по-сфетли шрифтове и малко по-големи и ще стане идеално.

За пари няма как някой да ти кажа точно :? , дай ни да го видим като код и може да изкажем своето непрофесионално мнение относно цена :).
 
PoDMaTRiX и на останалите да обясня че това е Бета :lol: Нарочно фуутера е такъв ... просто ги написах ония неща за де не е празно, мерси за коментарите :lol:
 
а бе аз немога да давам редица забелешки защото не съм експер но от името на обикновенния човек казвам че е варха :?:
 

Горе