PHP NUKE

Player_pz

Registered
Как мога да махна гадните реклами на PHP-NUKE в страницата ми ,
неговоря за банерите - тях ги махам от админ панела , а най-отдолу в
страницата ми има някви надписи за PHP NUKE ?
 
Доста промени направих в сайта които разработвам с помоща на nuke
и на едно място ми показва тази грешка :
Fatal error: Cannot redeclare head() (previously declared in C:\Program Files\xampp\htdocs\nuke\html\header.php:29) in C:\Program Files\xampp\htdocs\nuke\html\header.php on line 48
Как да я оправя ?
 
Еми виж какво си променял във оказания файл във 48 ред и си го поправи, ако неможеш взимаш от нов пхпнюк файла и го слагаш, аз поне така правех, ако забравя да направя бекъп на файловете преди обработка
 
И още малко въпроси :
Мога ли да редактирам дизайна ,освен със темплейти ?Как?
Като се регистрира някои и съобщението което се изпраща на неговия
e-mail за активация на регистрацията - защо пристига толкова късно ,
мога ли аз да избера колко време след като се е регнал потребителя
да му изпраща съобщението ?Как ?[
Благодаря предварително :)
 
Player_pz каза:
И още малко въпроси :
Мога ли да редактирам дизайна ,освен със темплейти ?Как?
Като се регистрира някои и съобщението което се изпраща на неговия
e-mail за активация на регистрацията - защо пристига толкова късно ,
мога ли аз да избера колко време след като се е регнал потребителя
да му изпраща съобщението ?Как ?[
Благодаря предварително :)

Къде е инсталиран този NUKE?
Ако е на твоя комп как изпраща писма?
 
Player_pz каза:
Да , nuke е инсталирано на компютъра ми .....неможе ли да изпраща писма ...?
Не.
Трябва да имаш mail сървър.
НЯкой ако може да ти каже как се инсталира и конфигурира ще е добре.
Аз не съм го правил. :?
 
Е чакаи малко , нали имам xamppa ... :? А и направил съм всичко със
инсталацията на php nuke ....какво друго трябва ?
 
ммм значи за да пращаш ти трябва smtp майл сървара да е пуснат , значи мм аз имах една програма която , мисля пуска 3 сървара : SMTP който е на мисля или 25 или 500 порт едно от 2-те, POP3 и IMAP казваше се май hMailSerrver и с инсталиран : SquirrelMail който е нещо като пощата на абв-то и така можех да получавам писна , но също ползвах и програмата на no-ip.com тъй като бях със динамично IP,утре ще ти кажа по-подробно
 
bafitu каза:
ммм значи за да пращаш ти трябва smtp майл сървара да е пуснат , значи мм аз имах една програма която , мисля пуска 3 сървара : SMTP който е на мисля или 25 или 500 порт едно от 2-те, POP3 и IMAP казваше се май hMailSerrver и с инсталиран : SquirrelMail който е нещо като пощата на абв-то и така можех да получавам писна , но също ползвах и програмата на no-ip.com тъй като бях със динамично IP,утре ще ти кажа по-подробно
Ще чакам :) .Ако имаш време можеш един урок да постнеш :)
 
ам значи.... ето го майл сървара :
http://hmailserver.com/?page=download
ето го и уеб базирания майл : http://www.squirrelmail.org/download.php
ам с майл сървара мисля , че няма да имаш проблеми там просто трябва да си създадеш домейн мисля , че имаше едно бутонче Add domain пишеш някакво име примерно... baf.com и даваш Save. След това от дясно излиза baf.com цъкаш там.. и има един бутон add account пишеш примерно.. baf на първото поле после на паролата там някаква парола и Save цъкаш на Services и маркираш и 3-те Save , Stop , Start после влизаш в squirrelmail-а и от там пишеш писмо примерно до... deadline_@abv.bg и се получава майла от baf@baf.com , но както се досещаш така няма да можеш да получаваш , за да получаваш ти трябва домайн , но става и с това дето ти казах no-ip.com там абе има много за обяснение , но нямам време да обяснявам..
П.С. за майл сървара при мен е версия 3.4 , а най-новата гледам е 4 и нещо незнам дали пак са така бутончетата , но предполагам на същия принцип
П.С2 ам мисля , че програмката си инсталира и МySQL , ама там вече мисля можеше да си избереш от вече качения като си направиш една база данни и я зададеш мисля ставаше абе малко неясно пиша ама трудно обяснявам...
ето снимка с получения майл : http://web-tourist.net/project/bafitu/mail.JPG успех..
 

Горе