Програмист: alex95_bg_2, Дизайнер: debian

alex95_bg_2

Registered
Нашият проект се казва News from BG (оригинално беше NewsBG, но видяхме че има такъв сайт)
Можете да го видите на адрес http://wt-igra.alexsoft-bg.com

Работихме по него през свободното ни време, което е около 3 часа дневно и завършихме проекта вчера през нощта :)


Общо взето функциите са:
* Регистрация
- регистрираните могат да добавят новини и имат собствен профил
* Добавяне на новина
-TinyMCE разширен текстов редактор
-Качване на снимка от компютъра или от адрес
* Анкети
* SEO Friendly адреси за четене на новини
* Забравена парола
* Смяна на парола
* Форма за мнения/препоръки/критики
* Търсачка на новини
* Категории
* Брой преглеждания на новина
* Коментари на новините
* Топ новина / най-четени / най-нови
* Администрация

Като администрацията не е нищо особено - Редакция на новини, Изтриване на новини, Добавяне на категория, ИП адрес на автора на новината, ИП адрес на автора на коментар, Преглед на препоръки, Прост бан (въпреки че не възнамеряваме да го ползваме освен в крайни случай)

п.с. забравих да добавя :)
използвани телнологии: 99.8% php, DB: MySQL, малко perl
 
Warning: fopen(/store/today.dat) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 9

Warning: fopen(/store/count.dat) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 10

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 10

Warning: file_get_contents(/store/count.dat) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 12

Warning: fopen(/store/today.dat) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 16

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 18

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 19

Warning: fopen(/store/count.dat) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 27

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 28

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/alexsoft/public_html/wt-igra/broyach.php on line 29

:)
 
Ами браво дизайна е доста приятен, сайта зарежда бързо но функционалността не съм я гледал :?:
 
Браво :) Другите какво чакат? :)

alex95_bg_2 каза:
Работихме по него през свободното ни време, което е около 3 часа дневно и завършихме проекта вчера през нощта :)

Или по-точно днес рано сутрин :D
 
Кофти дизайн
Мини букви
Бутона "глас" не се чете
Друг шрифт новините също ще е добре
 
Календара от урока ми ли е ?
При добавяне на новина , едитора не е ваш нали ?
Много са малки буквите на менюто категориите :(
Като цяло Шрифта не ми харесва :(
 
stoqnski каза:
Календара от урока ми ли е ?
При добавяне на новина , едитора не е ваш нали ?
Много са малки буквите на менюто категориите :(
Като цяло Шрифта не ми харесва :(
шрифта сега ще го сменим, мислим
едитора не е наш :)
календара е от урок на DJCharge :)
 
24 грешки :shock: аз първия път като се опитвах да пиша код имах 5

Иначе като цяло добре се е получило :)
 
Грешките според мен не са от значение. Дизайна ми харесва много и подредбата на нещата в сайта. Браво :?:
 

Горе