Как ви се струва този сайт?

по добре направи каналите да се гледат онлине в сайта ... ще пожънеш по голям успех иначе ако някой усер си свали програмите какъв му е смисъла да идва пак в твоя сайт:)
 
morkov4o каза:
по добре направи каналите да се гледат онлине в сайта ... ще пожънеш по голям успех иначе ако някой усер си свали програмите какъв му е смисъла да идва пак в твоя сайт:)
Програмите са на китайски и линковете са много сложни. Няма начин да ги откриеш сам. :wink:
 
е добре де ама аз примерно ей сега влизам в сайта си тегля програмите за гледане на ТВ ... и си гледам ... като нали там пише че менуто даже им е на англииски ... закво са ми пак тези линкове ... ? веднъж съм ги зел и си гледам без да се занимавам с твоя сайт :) разбираш ли ме ?
 
morkov4o каза:
е добре де ама аз примерно ей сега влизам в сайта си тегля програмите за гледане на ТВ ... и си гледам ... като нали там пише че менуто даже им е на англииски ... закво са ми пак тези линкове ... ? веднъж съм ги зел и си гледам без да се занимавам с твоя сайт :) разбираш ли ме ?
Само една от програмите е на английски :wink:
Добре, ако искаш пробвай дали ще можеш да намериш нещо и после ми кажи дали си успял :)
 
lucho каза:
www.live-football.free.bg
Кажете си мнението.
явно си го оправил , вече май изглежда еднакво през IE и firefox ...
темата на сайта е много добра , цветовете горе долу си пасват , но нещо си оплескал долу ... оправи го :wink:
 
окс като имам свободно време ще се пробвам , но щом твърдиш съгласен съм с теб се пак ти си webmastera :)
 
Player_pz каза:
lucho каза:
www.live-football.free.bg
Кажете си мнението.
явно си го оправил , вече май изглежда еднакво през IE и firefox ...
темата на сайта е много добра , цветовете горе долу си пасват , но нещо си оплескал долу ... оправи го :wink:
Оправих го.
 
Сайта е страхотен ;)

Само една идея ще ти дам:

На кедъра там дето има текст има едни дълги правоъгълници... та накйи гу начупи ъгилчетата им. В момента са в положение ------- направиги да са
/----/
или
\----\
 
LiRiX каза:
Сайта е страхотен ;)

Само една идея ще ти дам:

На кедъра там дето има текст има едни дълги правоъгълници... та накйи гу начупи ъгилчетата им. В момента са в положение ------- направиги да са
/----/
или
\----\
Да разбрах ти идеята. Между другото когато го правих се чудих дали да ги направя така, но сега като го гледам, ми се струва, че идеята е добра :?:
ПС: Сега вече си е друго нещо :wink:
 
PoDMaTRiX каза:
Еми бива. Може да се поработи още върху него иначе отдолу текстът ти излиза извън footer-а :)
Под кой браузър и на коя резолюция?
 
lucho каза:
PoDMaTRiX каза:
Еми бива. Може да се поработи още върху него иначе отдолу текстът ти излиза извън footer-а :)
Под кой браузър и на коя резолюция?
Аз съм на 1280х1024 със FF и фоотера е почти като задраскан :)
footer.jpg
 

Горе