Последната игра беше страхотна

Acho каза:
Може да е игра за по-дълъг период от време, на няколко етапа.

Да речем първия да се състои в дизайн и програмиране на лично портфолио (1-2 месеца време), втория в оптимизация за измислена от админа ключова дума (3 месеца) и съответно за двете части на играта да има отделни награди.

допада ми....ама чек май имаше няква игра за WT потребителска страница...
 
Новата игра, не трябва да повтаря старите игри и да ползва мотиви от тях.
Новата игра, трябва да е оригинална.
 
Аз имам следната идея :
Да се направят 2 отбора. Red team и Blue team(примерно). Админа да избере по 1 лидер за всеки отбор и той да почне да подбира съдружници. След като "екипите" са готови, всеки от тях да трябва да си направи лого, запазен знак и т.н. , а след това портфолио и поредица от УНИКАЛНИ по рода си сайтове. За да стане по-интересно да има втори кръг, в който примерно двата отбора трябва да спечелят потребители и който първи стигне до даден брой - печели.
 
s1lv3r каза:
Аз имам следната идея :
Да се направят 2 отбора. Red team и Blue team(примерно). Админа да избере по 1 лидер за всеки отбор и той да почне да подбира съдружници. След като "екипите" са готови, всеки от тях да трябва да си направи лого, запазен знак и т.н. , а след това портфолио и поредица от УНИКАЛНИ по рода си сайтове. За да стане по-интересно да има втори кръг, в който примерно двата отбора трябва да спечелят потребители и който първи стигне до даден брой - печели.

...след 1-2 години може и да свършим.
Играта ми допада като идея, но ще се проточи много дълго време, особено с намирането на клиенти (ако правилно съм разбрал).
 
s1lv3r каза:
Аз имам следната идея :
Да се направят 2 отбора. Red team и Blue team(примерно). Админа да избере по 1 лидер за всеки отбор и той да почне да подбира съдружници. След като "екипите" са готови, всеки от тях да трябва да си направи лого, запазен знак и т.н. , а след това портфолио и поредица от УНИКАЛНИ по рода си сайтове. За да стане по-интересно да има втори кръг, в който примерно двата отбора трябва да спечелят потребители и който първи стигне до даден брой - печели.

наистина е прекалено дълга тази игра, а колкото е по дълга една игра се губи смисъла и и накрая от екипите нищо няма да остане
 
Предлагайте игри, но да не повтарят старите.
Предложете оригинални неща.
За сега за СЕО не е правена такава игра.
 
SandPrince каза:
s1lv3r каза:
Аз имам следната идея :
Да се направят 2 отбора. Red team и Blue team(примерно). Админа да избере по 1 лидер за всеки отбор и той да почне да подбира съдружници. След като "екипите" са готови, всеки от тях да трябва да си направи лого, запазен знак и т.н. , а след това портфолио и поредица от УНИКАЛНИ по рода си сайтове. За да стане по-интересно да има втори кръг, в който примерно двата отбора трябва да спечелят потребители и който първи стигне до даден брой - печели.

наистина е прекалено дълга тази игра, а колкото е по дълга една игра се губи смисъла и и накрая от екипите нищо няма да остане

На мен пък тази идея за игра ми харесва :?: Само, че наистина ще се проточи прекалено дълго време :?
 
Acho каза:
Може да е игра за по-дълъг период от време, на няколко етапа.

Да речем първия да се състои в дизайн и програмиране на лично портфолио (1-2 месеца време), втория в оптимизация за измислена от админа ключова дума (3 месеца) и съответно за двете части на играта да има отделни награди.
Това ми допада.

За форум незнам, спомням си преди няколко години като с Радо/Soul/ правихме форум система. Доста зор беше и е супер чанч, да не говорим за сигурността.

Моита предложения за игра са следните:
1) На туриста се прави модификация за да стане OpenSocial платформа и състезанието е за най-добро приложение
2) Приложения на базата на Google APIs или нещо от сорта.
 
Нямам си и на идея какво разбираш под OpenSocial платформа, но ми звучи по-трудно от форум.
 

Горе