Kога ще започва играта?

Статус
Not open for further replies.
Аз не съм съгласен за форум да се играе.
Ще помисля и ще реша за какво да е играта.
Може да се помисли за по сериозна награда.
Нещо по скъпо.
Хардуер някакъв от скъпите или де да знам и аз.
Ще помисля.
 
admin каза:
Аз не съм съгласен за форум да се играе.
Ще помисля и ще реша за какво да е играта.
Може да се помисли за по сериозна награда.
Нещо по скъпо.
Хардуер някакъв от скъпите или де да знам и аз.
Ще помисля.
Е нали в гласуването форума спечели.
 
vesku каза:
Очаква се да започне в срок от 5-10 години :lol: :oops:
Значи staf е доста зает, нищо не се знае :D


Аз не съм съгласен за форум да се играе.

Най-добре да е SEO :?: Най-много хора ще участват :p
 
admin каза:
Аз не съм съгласен за форум да се играе.
Ще помисля и ще реша за какво да е играта.
Може да се помисли за по сериозна награда.
Нещо по скъпо.
Хардуер някакъв от скъпите или де да знам и аз.
Ще помисля.

Едно предложение. Играта да е СЕО–то

Примерно правим един проект и за период от еди колко си време правим сео. И после гледаме кои проекти имат най добро сео ?
 
нали вече форума спечели? на мен форум най си ме кефи :lol:

btw аз мисля че admin е решил че наградата ще е форум :?
 
admin каза:
Аз не съм съгласен за форум да се играе.
Ще помисля и ще реша за какво да е играта.
Може да се помисли за по сериозна награда.
Нещо по скъпо.
Хардуер някакъв от скъпите или де да знам и аз.
Ще помисля.
Ами виж попринцип ако е хардуер и ако се играе от двама или повече човека за отбор, ще ти излезе "солено" :)
Но все пак ти си решаваш!

Към другите:
Аз съм си за ЦМС система, която ще върши добра работа! :?:
 
0u7 каза:
admin каза:
Аз не съм съгласен за форум да се играе.
Ще помисля и ще реша за какво да е играта.
Може да се помисли за по сериозна награда.
Нещо по скъпо.
Хардуер някакъв от скъпите или де да знам и аз.
Ще помисля.

Едно предложение. Играта да е СЕО–то

Примерно правим един проект и за период от еди колко си време правим сео. И после гледаме кои проекти имат най добро сео ?

то мойто предложение беше такова :D

SandPrince каза:
Ето аз какво измислих.... :D

Регламент за SЕО играта на WT

Задава се тема на играта и главна ключова дума от страничен потребител който не участва в надпреварата.
Note: препоръчително е думата да е от рода на "гугъл оптимизация - огледалния и вариант"

Всеки участник пуска тема в раздела с линк към сайта с който участва.

Целта на играта е за един месец срок при търсене на главната ключова дума да излезнеш в първите 5 резултата. Който излезне на първа позиция печели надпреварата.

==========================+

Условия и Правила

1. Всеки потребител с над 50 поста във форума може да участва и да се запише за надпреварата.
2. Всеки записал се участник има право да участва в надпреварата само с един сайт.
3. За изработката на сайта участника има пълна свобода - той може да си напише сайта сам или да използва готова система, стига да смята че с това ще спечели. Хостването на сайтовете може да се извърша и на фри хост.
4. Всеки участник разчита на подходящ подбор от ключови думи и публикувано съдържание за да издигне сайта си в по предни позиции.
5. Позволено е размяната на линкове, максимално до 5. Тоест всеки сайт на участник може да размени по 1 линк с 5 сайта.
6. Съдържанието на сайта-участник може да бъде разпространявано из други сайтове : социални мрежи, блогове, микроблогове, форуми и прочие

Оценяване на победителя.
1. Победители са първите 5 сайта който излезнат на наалната страница на гугъл .
2. Ако резултатите са повече от един за всеки участник преминаваме към следващата процедура:
- преглеждат се и се записва броя на всички линкове и резултати които водят към всеки участник
- който има най-много линкове в резултатите при търсене на главната ключова дума - печели.

========================+
 
SandPrince каза:
0u7 каза:
admin каза:
Аз не съм съгласен за форум да се играе.
Ще помисля и ще реша за какво да е играта.
Може да се помисли за по сериозна награда.
Нещо по скъпо.
Хардуер някакъв от скъпите или де да знам и аз.
Ще помисля.

Едно предложение. Играта да е СЕО–то

Примерно правим един проект и за период от еди колко си време правим сео. И после гледаме кои проекти имат най добро сео ?

то мойто предложение беше такова :D

SandPrince каза:
Ето аз какво измислих.... :D

Регламент за SЕО играта на WT

Задава се тема на играта и главна ключова дума от страничен потребител който не участва в надпреварата.
Note: препоръчително е думата да е от рода на "гугъл оптимизация - огледалния и вариант"

Всеки участник пуска тема в раздела с линк към сайта с който участва.

Целта на играта е за един месец срок при търсене на главната ключова дума да излезнеш в първите 5 резултата. Който излезне на първа позиция печели надпреварата.

==========================+

Условия и Правила

1. Всеки потребител с над 50 поста във форума може да участва и да се запише за надпреварата.
2. Всеки записал се участник има право да участва в надпреварата само с един сайт.
3. За изработката на сайта участника има пълна свобода - той може да си напише сайта сам или да използва готова система, стига да смята че с това ще спечели. Хостването на сайтовете може да се извърша и на фри хост.
4. Всеки участник разчита на подходящ подбор от ключови думи и публикувано съдържание за да издигне сайта си в по предни позиции.
5. Позволено е размяната на линкове, максимално до 5. Тоест всеки сайт на участник може да размени по 1 линк с 5 сайта.
6. Съдържанието на сайта-участник може да бъде разпространявано из други сайтове : социални мрежи, блогове, микроблогове, форуми и прочие

Оценяване на победителя.
1. Победители са първите 5 сайта който излезнат на наалната страница на гугъл .
2. Ако резултатите са повече от един за всеки участник преминаваме към следващата процедура:
- преглеждат се и се записва броя на всички линкове и резултати които водят към всеки участник
- който има най-много линкове в резултатите при търсене на главната ключова дума - печели.

========================+


Еми намен по не това ще ми е интересно жалко че късно се регнах и неможах да гласувам
 
Моля за внимание !

Не давайте зор на старта на играта.
Играта ще започне малко по-късно.
Никъде не съм казал , че играта ще е точно за форум система и ще се съобразя на 100% с вота.
Играта ще е комбинирана.
Имайте търпение и не препирайте !
 
Статус
Not open for further replies.

Горе