SAW 4

djvato

Registered
The plot was announced on a interview with the writer on the UK MTV the other night, this is what was said.... expect it to be posted on here officially in next week..

"The film takes place 2 months after saw 3 with the police discovering jigsaws dead corpse, there excitement is shortlived though as shortly after a new group of jigsaws victims are found in an ambandonded building"

"The film then cuts back 6 months to show what happened to them when jigsaw is obviously still alive"

Thomas also went on to say...

"saw 4 will reveal something which changes the way all previous saw's were percieved"

За тези,които не разбират английски-накратко-четвърта част започва с полицията,която открива трупа на Пъзела. Радостта им е кратка,защото откриват и изоставена сграда пълна снегови жертви. След това филма се пренася 6 месеца назад и показва какво им се е случило докато Пъзела е бил жив! Четвъртата част също така ще разкрива нещо,което ще хвърли нова светлина върху предишните 3 части. Цялото интервю със сценариста ще бъде пуснато след седмица!


phpThumb.jpeg


http://imdb.com/title/tt0890870/


Saw 4 (Saw IV)
Release Date: October 26, 2007


БРАТЛЕТАА :p
 
Soul_Stealler каза:
Знам че SAW е изродски филм, но все не мога да се наканя да го гледам :)
предлагам ти да ги гледаш и 3 части филма е страшно вързан и ако не гледаш да кажем 2 и гледаш 1 след това 3 няма да разбереш смисъла :wink: теглиш ги 1,2,3 и гледаш един след друг ... Филма е Маса добър ... няма по добър филм за мен :wink:
 
цялата поредица е добра! Неочаквах да има 4-та част, но ще се радвам да я гледам. Само да не развалят филма от толкова много серий :lol:
 
И аз съм така ....
Всеки ми казва че това е супер як филм , само че все нещо ме спира да го тегля :?
 
Онзи ден изгледах и трите части една след друга и направо е супер тоя филм :?:
Така като гледам и четворката няма да остане по-назад :)
Ще я очаквам с нетърпение. Дано да излезе по-скоро :roll:
 
Access каза:
Онзи ден изгледах и трите части една след друга и направо е супер тоя филм :?:
Така като гледам и четворката няма да остане по-назад :)
Ще я очаквам с нетърпение. Дано да излезе по-скоро :roll:
я сподели коя от 3 - те части ти най - допадна на мен 1 цата най - малко раоти има в нея и затова двойката и тройката са ... номер едно дано и четворката е с тях :?:
 

Горе