Подготовка за играта

ifkooo каза:
Най - интересното е, че пълната оптимизация на 1 сайт се индексира от търсачките средно за 3 месеца така, че... не знам как ще си изберете победител ама успех на участниците :)
донякаде е така, а и победител ще е този който има най- много сайтове и линкове към своя :d и един въпрос ако сме напълнолетни ще може ли да получим наградата или не? или по точно има ли някаква възрастова граница
 
heji каза:
ifkooo каза:
Най - интересното е, че пълната оптимизация на 1 сайт се индексира от търсачките средно за 3 месеца така, че... не знам как ще си изберете победител ама успех на участниците :)
донякаде е така, а и победител ще е този който има най- много сайтове и линкове към своя :d и един въпрос ако сме напълнолетни ще може ли да получим наградата или не? или по точно има ли някаква възрастова граница

Няма проблем с възрастта.
 
SandPrince каза:
А какво стана с тая игра, от доста време никво развитие няма. Новини?

Купих домейн:

seo-battle.com

Скоро ще има и правила.
 
admin каза:
SandPrince каза:
А какво стана с тая игра, от доста време никво развитие няма. Новини?

Купих домейн:

seo-battle.com

Скоро ще има и правила.
това е добре,но обяви краен срок за записване вече сме 20 юли много хора се записаха :)
 
admin каза:
Купих домейн:

seo-battle.com

Скоро ще има и правила.

Админ , пуснал си розови слончета :D .
Темата на играта да е за розови слончета ?
 
искам само когато се реши кога ще е старта да се пратят едни ЛС-та на учасниците защото не влизам често в "игри и конкурси" пък и не съм по цял ден тук :)
 
ghostbg каза:
искам само когато се реши кога ще е старта да се пратят едни ЛС-та на учасниците защото не влизам често в "игри и конкурси" пък и не съм по цял ден тук :)

Не разчитай.
 
вече сме 23 стана ли ясно кога ще започва състезанието и какви са условията?
 
heji каза:
вече сме 23 стана ли ясно кога ще започва състезанието и какви са условията?

има неща които не са в моята компетенция.
Трябва да изчакам суперхостинг.бг да направят специален акаунт с който да мога да създавам отделни акаунти за всеки участник с отделен контрол панел и т.н.

Иначе искам другата седмица да обявим правилата и да стартираме играта от 1-ви август.
 
получих съобщение със данни за акаунт но не виждам линк за вход в адмиситративния панел или поне пхп маи админ
 
heji каза:
получих съобщение със данни за акаунт но не виждам линк за вход в адмиситративния панел или поне пхп маи админ

след домейна напиши :2082

heji.seo-battle.com:2082
 
qNuZoV каза:
Какви са ключовите думи ? Или ще бъдат казани на 1-ри август ?

НА 1-ви ще бъдат написани.
Иначе играта ще почне от днес ако ги кажа.
 
А ще кажеш ли в колко часа горе долу ще ги напишеш.. Примерно 20 часа на първи Август :) :)
 
deam0n каза:
А ще кажеш ли в колко часа горе долу ще ги напишеш.. Примерно 20 часа на първи Август :) :)
Какво значение има в колко часа е :roll:
 

Горе