Подготовка за играта

Поддомейните могат ли да се регистрират вече в гугъл или на 1-ви трябва?
 
bubust каза:
Поддомейните могат ли да се регистрират вече в гугъл или на 1-ви трябва?

Прави каквото искаш ама да регистрираш домейн някъде преди да знаеш на каква тема е няма смисъл.
 
aquafresh каза:
lub4o каза:
я опишете по подробно какво трябва да се прави ?
Да направиш сайт и да излиза най-отпред в гугъл.

за думи които ще бъдат известни на 1.08.2009
 
А по време на играта примерно получа бан в web-tourist по някаква причина , имам ли право да продължа в играта ?
 
debian каза:
А по време на играта примерно получа бан в web-tourist по някаква причина , имам ли право да продължа в играта ?
Не предизвиквай съдбата :D
 
debian каза:
А по време на играта примерно получа бан в web-tourist по някаква причина , имам ли право да продължа в играта ?

Абсолютно не.
 
Значи имам още 2 въпросчета могат ли примерно 2 ма юзара от WT да работят върху единия акаунт тоест да си помагат взаимно.Другия въпрос е 3 те линка компютри,хостинг,сео влючват ли се към общия брои линкове 5 или са си отделно от 5 те разрешени.
 
Amigo0o каза:
Значи имам още 2 въпросчета могат ли примерно 2 ма юзара от WT да работят върху единия акаунт тоест да си помагат взаимно.

Могат и 5 юзера да работят върху един акаунт стига тези юзъри да не са участници в играта.

Проблема би бил ако даден участник в играта линкне друг участник.
При такава ситуация следва изтриване на поддомейна на участника който е поставил линка към друг участник + бан от туриста.
 
admin каза:
Проблема би бил ако даден участник в играта линкне друг участник.
При такава ситуация следва изтриване на поддомейна на участника който е поставил линка към друг участник + бан от туриста.

Значи е забранена размяната на линкове между участници?
 
human каза:
admin каза:
Проблема би бил ако даден участник в играта линкне друг участник.
При такава ситуация следва изтриване на поддомейна на участника който е поставил линка към друг участник + бан от туриста.

Значи е забранена размяната на линкове между участници?

Да.
Това правило ще го има но не съм го сложил за обсъждане,
защото не подлежи на обсъждане.

В други състезания /по други сайтове/ видях как по средата на състезанието някой потребители казаха... отказвам се ще линкна еди кой си.

Ако тук някой се е записал, участва и след това линкне някой директно следва бан и от сайта.
 
админе, то всичко хубаво ама трябва точно и ясно да пуснеш правилата за изходящите и входящи линкове.

че например има някои неща които са объркващи и трябва да се изяснят.

например:
- участниците които ползват wordpress ( а до сега има доста) когато пишат статии нали линкват към примерно предишни публикации или други сайтове, това брои ли се за изходящ/входящ линк и т.н.
- дали имаме право на по 5 линка в публикация или не.
- или за изходящи линкове се броят само линковете със сайтове с които си обменил линк, не линковете в публикациите.

ей такива неща трябва хубаво да се обяснят в правилата за да няма недоразумения после
 
А има ли значение дали линковете към спонсорите се отварят в нов прозорец или в същият?
Линковете към спонсорите броят ли се за външни линкове т.е като ги сложим ще имаме да слагаме още 2 линка?
Ако заглавията съвпадат например:
"Започна СЕО играта на web-tourist.net"
и съдържание
"Започна СЕО играта на web-tourist.net.Думата ,по която трябва да оптимизираме е N"
ще се отчете ли като преписване?
Линкове от сорта web-tourist.net без http:// и www ще се считат ли пак за външни линкове или само тези започващи със http:// и www
?
Линковете не се броят за външни линкове както и линковете към
сайт от който е преведена текущата статия.

Текст от сорта на web-tourist.net не е линк, защото не е активен и не е връзка.
http://web-tourist.net вече е линк.
 
А <a href="http://web-tourist.net ref="nofollow">WT</a> за линк ли го водим?
 
Добре де.
Това с линковете не беше добра идея.
Няма как да се следи пък и много линкове в сайта не са добра оптимизация така, че ще ви оставя да правите каквото искате.
Ще махна това правило.
Много е мъгляво и ще почнат спекулации.
 

Горе