Коментари и предложения

lam3r4370 каза:
А какво ще се прави със http://tarsenevinternet.com ще участва ли?

Не е на поддомейн.seo-battle.com, следователно не участва.
 
Да ,ама ако излезе на първо място?

<off>Да не си помислите ,че сайта е мой???Не е мой!!</off>
 
lam3r4370 каза:
А какво ще се прави със http://tarsenevinternet.com ще участва ли?
В правилата пише, че може само поддомейни каквито са ни раздадени - съмнявам се и се надявам :D
 
@admin ако ще промененяш нещо по правилата ти препоръчвам да го направиш най скоро и толкова, се пак играта започна и не е коректно през 2 дена да се променят. :)
 
iwanov каза:
@admin ако ще промененяш нещо по правилата ти препоръчвам да го направиш най скоро и толкова, се пак играта започна и не е коректно през 2 дена да се променят. :)

По не е коректно ако нещо се забранява.
В случая се разрешава.
Даже не е "разрешава", защото преди това не е било забранено .
Това е пояснение "че нещо е разрешено" за да не се притесняват
участниците да ползват програмите.

всичко е наред.
Мисля, че няма нужда от повече правила.
 
purko каза:
lam3r4370 каза:
А какво ще се прави със http://tarsenevinternet.com ще участва ли?
В правилата пише, че може само поддомейни каквито са ни раздадени - съмнявам се и се надявам :D

Аз мисля, че ще има успех но не във състезанието тъй като не отговаря на правилата.
Нищо не му пречи да стане на първо място в гоогле .
Състезанието е между участниците.
Не е задължително победителят да е на първо място в гоогле нито на първа страница.
Трябва да е на по-висока позиция от останалите поддомейни на seo-battle.com .
 
bubust каза:
bubust каза:
Колко статии могат да се боцнат в панелчето за защита?

:idea:

Колкото напишеш толкова.
Ако преценя, че някой преписва, мами или злоупотребява знаеш какво следва.
 
purko каза:
http://google.com или google.bg ще се гледа :idea:
Аз предлагам за да е напълно честно да се ползва:
http://vanillaresults.com/
Само май при мен е прецакан с един форбидден, но с подаден ?q=text си е ОК
 
Едитнах точка 7.
В google.bg ще се търси от независим (не използван за подобно търсене) компютър/компютри.
 
Вчера като си писах първата статия по темата се зачудих за кое ще се гледат резултатите. За
Код:
търсене в интернет
или за
Код:
"търсене в интернет"
защото резултатите ще са различни
 
StormBreaker каза:
Вчера като си писах първата статия по темата се зачудих за кое ще се гледат резултатите. За
Код:
търсене в интернет
или за
Код:
"търсене в интернет"
защото резултатите ще са различни

Кавички няма да се ползват при търсене.
 
@Admin - Дата за край на сео играта?
Също така имам въпрос.. Нека си представим ситауцията - user1 се е регистрирал за участие и е сложил Wordpress, като CMS. Страхотно до тик, обаче user2 изобщо не е съгласен с негова статия и решава да я коментира и поставя линк към своя сайт в полето за URL на коментарите. Линкът е Nofollow, (но с плъгини лесно се прави dofollow). Какво правим в тази ситуация?
 
Axeny каза:
@Admin - Дата за край на сео играта?
Също така имам въпрос.. Нека си представим ситауцията - user1 се е регистрирал за участие и е сложил Wordpress, като CMS. Страхотно до тик, обаче user2 изобщо не е съгласен с негова статия и решава да я коментира и поставя линк към своя сайт в полето за URL на коментарите. Линкът е Nofollow, (но с плъгини лесно се прави dofollow). Какво правим в тази ситуация?
Този който е с wordpress си слага да може да удобрява коментарите или направо ги забранява и готово
 
Разрешен ли е спама?
Имам предвид по сайпа се пращат съобщения със сайтове които участват в играта при това от собственика ? :roll:
 
purko каза:
Разрешен ли е спама?
Имам предвид по сайпа се пращат съобщения със сайтове които участват в играта при това от собственика ? :roll:

Какво значи разрешен ли е?
Ако някой почне да спами от името на даден сайт как ще докажеш,
че това е собственика на въпросният сайт.
Не мога да викна Полицията на Маями да разследва.

На мен що не ми пускат спам никъде?
Нито в сайт, нито в блог, нито в скайп?
 
Axeny каза:
@Admin - Дата за край на сео играта?
Също така имам въпрос.. Нека си представим ситауцията - user1 се е регистрирал за участие и е сложил Wordpress, като CMS. Страхотно до тик, обаче user2 изобщо не е съгласен с негова статия и решава да я коментира и поставя линк към своя сайт в полето за URL на коментарите. Линкът е Nofollow, (но с плъгини лесно се прави dofollow). Какво правим в тази ситуация?

Искаш да кажеш, че ти не можеш да забраниш даден сайт или група поддомейни да не се рекламират в сайта ти?
Дал съм ти достъп изцяло.
Ако аз не искам нещо да се пише в туриста няма как да го напишеш нито да го постнеш .

Просто го режа.

Сложи код който да реже думите 'seo-battle.com' и готово.
 
admin каза:
purko каза:
Разрешен ли е спама?
Имам предвид по сайпа се пращат съобщения със сайтове които участват в играта при това от собственика ? :roll:

Какво значи разрешен ли е?
Ако някой почне да спами от името на даден сайт как ще докажеш,
че това е собственика на въпросният сайт.
Не мога да викна Полицията на Маями да разследва.

На мен що не ми пускат спам никъде?
Нито в сайт, нито в блог, нито в скайп?

аз до колкото знам не ползваш скайп :D
но наистина, спама не е начин да вдигнеш сайта си в резултатите на гугъл.
 

Горе