Класация за SEO играта

ОК, нагласих класацията да се ъпдейтва през 3 часа, защото гледам доста бързо се сменят позициите в Google :)

П.С: Вече класацията се намира на адрес: http://hunter-bg.net/SEO-Battle/
 
като знам как си спечели това първо място...ама пък не е против правилата така че не мога да претендирам с нищо...
 
SandPrince каза:
като знам как си спечели това първо място...ама пък не е против правилата така че не мога да претендирам с нищо...
Как ?
Че аз съм май назад с материала...
Мале по-едно време днес бях на 2-ра страница а сега....
 
purko каза:
SandPrince каза:
като знам как си спечели това първо място...ама пък не е против правилата така че не мога да претендирам с нищо...
Как ?
Че аз съм май назад с материала...
Мале по-едно време днес бях на 2-ра страница а сега....

да кажем че цял форум стои зад него и го подкрепя :D
 
it's all about link building :)

Под цял форум - не звучи добре... реално един човек ми помага ;)
Но линковете ме изкачиха на тази позиция.

Нито едно правило не е нарушено, така че не виждам проблеми?
Няма ограничение във входящите или изходящите линкове - добавяме колко можем.

Мечо Пух е казал: "Колкото повече, толкова повече" ;)
 
Като във всяка игра и в тази има леки потупвания и помощи и т.н. 8)
Успех на всички. :?:
 
Защо да е нечестно?
Негови приятели са сложили линк към страницата му. Това си е напълно честно и най-правилният начин за излизане по-напред по определена дума или израз.

В миналата SEO игра, когато наградата беше по-голяма участниците купуваха страшно много линкове само и само за да излезнат по-напред по думата, която беше дадена.
 
human каза:
Защо да е нечестно?
Негови приятели са сложили линк към страницата му. Това си е напълно честно и най-правилният начин за излизане по-напред по определена дума или израз.

В миналата SEO игра, когато наградата беше по-голяма участниците купуваха страшно много линкове само и само за да излезнат по-напред по думата, която беше дадена.
Инфлацията си казва думата* :wink:
 
dashe каза:
human каза:
Защо да е нечестно?
Негови приятели са сложили линк към страницата му. Това си е напълно честно и най-правилният начин за излизане по-напред по определена дума или израз.

В миналата SEO игра, когато наградата беше по-голяма участниците купуваха страшно много линкове само и само за да излезнат по-напред по думата, която беше дадена.
Инфлацията си казва думата* :wink:
:shock:

Тогава спонсорите, идеята и участниците бяха други и е нормално наградата да е по-голяма.
 
Толкова пари съм уредил. За мен си изглеждат много.
Предишните игри до 100 лв. максимум май сме стигали.
Ако можех щях да уредя повече но пък и трябва да отчета факта,
че парите ми ги дадоха без да имат някакви претенции.
Не ни се бъркат. Тъпа ли е играта, умна ли е... хич не ги бърка какво си правим ние тук.

А за това с отделните акаунти и глупости дето го измислихме да не говорим, че и то струва нерви и пари.


Свилка ще дръпне но аз съм убеден, че не е непобедим.
Ще го видя какво ще направи. Все пак ме изненада.
Не очаквах точно той точно сега сериозно да се метне в джаза.
Явно жегата нещо го е ударила.
Има приятели и акъл но има хора, които са се записали в играта и хич не са за подценяване.
3 месеца са малко но няма как повече да остане играта.
Игра е все пак.
 
Точно така :)
Google тъкмо започва да индексира страниците, да гледа backlinks и от сайтове, които се обновяват по-рядко и да ги зачита.
На svilkaa линковете са тежки, но ако не намира още такива и не публикува постове в блога си няма да се задържи много на тази позиция :)
 
А някой да е казал, че няма в блога няма да се пише?
Минаха 2 дена и всички вече си правят егати заключенията...
А случайно да знаете, че хем е лято, хем и аз си имам работа?

Link building-а е една от основите в SEO-то. Така че какво повечете ми мрънкате на главата? Към сайта да има максимум 10-15 линка в момента. Е Вие неможе ли да си намерите 10 човека, които да Ви линкнат?
А и аз не съм карал никого насила да ми слага линк... така че не виждам какъв Ви проблема.


admin каза:
Ще го видя какво ще направи. Все пак ме изненада.
Не очаквах точно той точно сега сериозно да се метне в джаза.
Явно жегата нещо го е ударила.

Немога да разбера с какво съм те изненадал?
Все пак сме в началото на играта. Има 3 месеца за тази игра, а Вие вече след 2-рият ден започвате да ме нападате (не говоря за тебе лично).
 
аз съм си добавил сайта в над 150 търсачки, към 50-ина директории, разменям линкове с PR 2 и 3, пък нещо ме няма :shock:
 
federer_11 каза:
аз съм си добавил сайта в над 150 търсачки, към 50-ина директории, разменям линкове с PR 2 и 3, пък нещо ме няма :shock:

Аз ти предлагам (да кажем, че те моля) да не използваш спам за да се качваш в класирането.
Директориите са Ок, но по личните сайтове на хората е кофти да се прави бомба.
Навсякъде се оплакват от теб и определено носиш лоша слава на WT.
НЕ мога да докажа, че си ти а и не искам да водя разследване.
Знаеш, че ако спамиш тук няма да издържиш и минута но не мога да те спра навън.
 
Ами то си има и по-лесен начин за да се види класацията. Търси се в Google за "търсене в интернет site:seo-battle.com". Дава участниците почти подред в началото. Видно е, че дава доста повече класирани участници, отколкото системата ти.

federer_11 ти си на 21 позиция за момента... Не е чак да те няма. Ама многото регистрации които си направил е нормално да "отблъскват" Google.
 

Горе