Класация за SEO играта

интересно, че страницата ми въобще не е индексирана от google, а до преди няколко дни беше там
 
тая игра от ден на ден почва все повече да ми писва, глупаво е да се прави оптимизация на сайт само за google, би трябвало да се тества на yahoo и bing
 
90 процента ползват гугъл, всеки като му кажеш google и знае какво означава това нещо. На 2/3 от обикнвените потребители в интернет, като ги попиташ дали зная какво е bing, какво мислиш ще стане :D
 
Ето една класация, която направих аз.
По по-различен начин работи от тази на HunteR :)

http://human.seo-battle.com/klasaciq/
 
human каза:
Ето една класация, която направих аз.
По по-различен начин работи от тази на HunteR :)

http://human.seo-battle.com/klasaciq/

браво, това се казва работа :)
 
Аз предлагам направо на seo-battle.com, админа да качи някой от вашите файлове с класирания :)
 
deam0n каза:
Аз предлагам направо на seo-battle.com, админа да качи някой от вашите файлове с класирания :)

така също ще е добре, но админа може да е предвидил нещо да слага там :)
 
federer_11 е тя играта е за нас, не за потребителите. ама поне според мен щеше да е добре да се търси поне в 2-3 търсачки, не само в 1 :)
 
embaka каза:
federer_11 е тя играта е за нас, не за потребителите. ама поне според мен щеше да е добре да се търси поне в 2-3 търсачки, не само в 1 :)

Е Благодаря. Ако се ползват 5 търсачки Би ли ми казал как ще се определят победителите?
 
admin каза:
embaka каза:
federer_11 е тя играта е за нас, не за потребителите. ама поне според мен щеше да е добре да се търси поне в 2-3 търсачки, не само в 1 :)

Е Благодаря. Ако се ползват 5 търсачки Би ли ми казал как ще се определят победителите?
Вече играта започна!!! Как ше прометяте играта?! :eek: :eek: :eek:
 
purko каза:
admin каза:
embaka каза:
federer_11 е тя играта е за нас, не за потребителите. ама поне според мен щеше да е добре да се търси поне в 2-3 търсачки, не само в 1 :)

Е Благодаря. Ако се ползват 5 търсачки Би ли ми казал как ще се определят победителите?
Вече играта започна!!! Как ше прометяте играта?! :eek: :eek: :eek:
ь
Правила няма да се променят но просто ми е интересно как той си мисли,
че може да стане.
 
oXteR каза:
deam0n каза:
Аз предлагам направо на seo-battle.com, админа да качи някой от вашите файлове с класирания :)

така също ще е добре, но админа може да е предвидил нещо да слага там :)

така като стои празно не е добре
 
Хора, гледайте си блоговете, какво ви интересува основният домейн и какво е решил да слага администратора ;)

Чисто чешене на езици. А вероятно на по-късен етап там ще се обявят победителите и наградите, а сега дайте да не коментираме излишно :)
 
Хора, добавих и номериране на позициите.
Така по-лесно и бързо ще може да се ориентирате кой на кое место е :)
 

Горе