Проблем с SMDS!

brute

Registered
Искам да подкарам този скрипт ама нещо немога да създам БД в MySQL може ли някои да ми помогне?
 
Трябва да го разгледам по подробно но сега нямам време.
Има ли къде да се прочете някакво инфо за инстала?
 
Не ми остава време да го погледна.
В момента правя скрипта за създаване на free forum-и
на нашия сървър.
Извинявам се.
НЯкой няма ли да помогне, че имам много работа?
 
след час-два ще се пробвам да видя дали ще мога , че сега се прибирам.Негарантирам успех ама ще се пробвам...
 
хмм значи доколкото разбрах тая системка е за друга ОС май за линукс ама не съм сигурен.Имало начин да тругне май и под "джама" , но така и никъде не пишат как ,в файла install има само 2-3 реда с описание как , но май не е за "джама"
If you're satisfied you have the software you need, create the tables
required for the system by running the following command:

mysql [-u user -p] < create_db.sql
пробвах под дос , нестава , пробвах през phpmyadmin-a да го къча файла да си направи таблиците нестава ... ами незнам отказвам се... сори .. :roll: .. и успех.. :?:
 
самият скрит е писан за линукс, може да се познае още по разширенито на архива-тар.гз :wink: не ми се инсталира phpmyadim в линукса че е бая играчка иначе бих го пробвал, но е за *NIX :)
 
много се извинявам ама неразбирам много и си викам бе кфа пък ще е разликата че няма да тръгне под уин ама явно има значение
Та трябва ми подобен скрипт за обмен на фаилове мислех да го използвам за разпространяване на теми свързани с училището нещо като реферати.ком ама немога нищо да намеря което да тръгне :)
единствено това ми се видя по простичко.
ако не е скрипт нещо за пхпнуке или нещо подобно вече ми трябва спешно!
 

Горе