- Не ми излиза менюто на сайта с Mozilla Firefox???
WT форуми -> HTML / Javascript / CSS -> Не ми излиза менюто на сайта с Mozilla Firefox???
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
ctaxo
Гост

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 29/09/2005 11:04 am     Не ми излиза менюто на сайта с Mozilla Firefox??? Отговорете с цитат

Скоро ми писаха на е-маила че не са могли да разгледат сайта които съм направил за родния ми град.Аз проверих( пилзвам IE ) но се оказа, че всичко е нормално.Оказа се, че са го разглеждали с Mozilla Firefox.Инсталирах си я и наистина - менюто за навигация не се показва.Къде е проблема в Javascrip та на менюто или в настройките на Mozilla Firefox- а?А ето и адреса на сайта www.websopot.hit.bg. Много ще съм ви благодарен ако помогнете или ме насочите към форум където могат да помогнат.
Върнете се в началото
cracking
Турист
Турист

Мнение 29/09/2005 2:05 pm      Отговорете с цитат

Еми да много ясно то Мозилата непоказва JS товете. Видях сайта и ми хареса монюто но трябва всеки да си изтегли JS за Мозила за да види менюто ти а няма даса много хора.Когато правиш сайт недей го гледа само с 1 браузър.Поне с 2 IE & Mozila Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Player_pz
Tourist Defender

Support: 12
Bonus: 203
Мнение 29/09/2005 2:12 pm      Отговорете с цитат

aaa затова вчера не ми излизаше един скрипт .....гледах страницата ми с мозила и един скрипт не се изпълняваше .....как така да си инсталират JS за мозила .....дай линк ...?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mute
Активен
Активен

Support: 167
Bonus: 1785
Мнение 29/09/2005 3:12 pm      Отговорете с цитат

саита наистина е направен мн добре намен мн ми хареса изчистен и семпъл с добре подредена иформация .парвия пат го отворих с ФФ и менюто несе отвори за сажаление и аз го имам този проблем с JS при ФФ Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
cracking
Турист
Турист

Мнение 29/09/2005 5:38 pm      Отговорете с цитат

Вище тука може да намерите решение Wink
https://addons.mozilla.org/extensions/?application={ec8030f7-c20a-464f-9b0e-13a3a9e97384}
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> HTML / Javascript / CSS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети