Отстъпки при закупуване на хостинг

Здравейте,

от 1 година знам за кодовете но до сега не съм ги ползвал. Сега като се замисля щяха да ми спестят към 100-тина лева, ама просто ме е домърцявало. :)



Планирам до един месец да си наема ВПС и ме интересува дали има отстъпка за това. :) Ще съм много благодарен ако има.
 
Lupoo1 каза:
Здравейте,

от 1 година знам за кодовете но до сега не съм ги ползвал. Сега като се замисля щяха да ми спестят към 100-тина лева, ама просто ме е домърцявало. :)



Планирам до един месец да си наема ВПС и ме интересува дали има отстъпка за това. :) Ще съм много благодарен ако има.

НЕ съм се договарял за VPS-и.
 
Вече няма ли я тая екстра или аз съм сляп?
http://prikachi.com/files/865939K.png
 
Този код важи ли при ъпгрейд на хостинг план - от Старт към Про :) :roll:
 
vivaaa каза:
^ кажете де... :roll:

преди важеше.
Когато стигнеш да подновяваш хостинг на последната стъпка ще разбереш.
В момента нямам хостинг за подновяване за да разбера дали още важи или не.

По-принцип важи но не съм проверявал от миналата година.
 
Кодът важи за закупуване на хостинг.

За подновяване поне при мен нямаше поле зе попълване на код.
 
извинете но само аз ли не мога да открия вече полето за кода? :?

едит: извинявам се намерих го, чак на 5та стъпка е :D
 
Я кажете къде е този код? Стигнах до 4тата стъпка и не го намерих. Трябва ми за утре. :?
 
Никъде не виждам поле за писане. До четвъртъта стъпка стигнам и пак не намирам. :roll:
 
NewGuy каза:
Никъде не виждам поле за писане. До четвъртъта стъпка стигнам и пак не намирам. :roll:

Как пробваш?
какво правиш точно.
 
Отивам на сайта на superhosting.bg и на план СуперСтарт давам поръчай.

Задавам му, че искам 1 година да имам и ми пише

"1 година (3.75 лв./ месец) Спести 37% !!! 45.00 лв."

Давам продължи и ме пита за домейн. Натискам "Нямам регистриран домейн" и си пиша домейна който искам. Давам продължи 2 пъти и вече ми иска личните данни. Никъде по тези стъпки не намерих къде се пише този код. :roll:
 
NewGuy каза:
Отивам на сайта на superhosting.bg и на план СуперСтарт давам поръчай.

Задавам му, че искам 1 година да имам и ми пише

"1 година (3.75 лв./ месец) Спести 37% !!! 45.00 лв."

Давам продължи и ме пита за домейн. Натискам "Нямам регистриран домейн" и си пиша домейна който искам. Давам продължи 2 пъти и вече ми иска личните данни. Никъде по тези стъпки не намерих къде се пише този код. :roll:

май беше накрая :)
 

Горе