- Ограничения за езика на коментарите?
WT форуми -> Стари игри -> Ограничения за езика на коментарите?
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
mrqnka
Нов
Нов

Support: 13
Bonus: 22
Мнение 26/09/2009 10:46 am     Ограничения за езика на коментарите? Отговорете с цитат

Аз общо взето бях изоставила писането на нови статии в блога заради държавния, но днес като поглеждам, имах страшно много коментари на руски. Зарадвах се, че някой е прочел статията, която преведох, и без да мисля, ги одобрих всичките, но сега се притеснявам да не се самонакажа така - позволено ли е коментарите да са на друг език? Ако не е, казвайте да ги трия бързо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 26/09/2009 10:49 am     Re: Ограничения за езика на коментарите? Отговорете с цитат

mrqnka написа:
Аз общо взето бях изоставила писането на нови статии в блога заради държавния, но днес като поглеждам, имах страшно много коментари на руски. Зарадвах се, че някой е прочел статията, която преведох, и без да мисля, ги одобрих всичките, но сега се притеснявам да не се самонакажа така - позволено ли е коментарите да са на друг език? Ако не е, казвайте да ги трия бързо.

Ще приемем, че коментарите са реални и полезни в твоя случай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mrqnka
Нов
Нов

Мнение 26/09/2009 12:23 pm      Отговорете с цитат

Благодаря Smile
Върнете се в началото
federer_11
Активен
Активен

Support: 126
Bonus: 211
Мнение 30/09/2009 2:04 pm      Отговорете с цитат

ами това да не са ботове, според мен 100 %
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mrqnka
Нов
Нов

Мнение 15/10/2009 9:44 pm      Отговорете с цитат

Дам, прав си. Въобще не ми дойде на акъла за това първоначално - имах два спам коментара, но те не бяха някакви смислени постове, та затова реших, че тези руските може да са истински. Обаче вече имам още 20тина такива и някои се повтарят. Вече загрях и махнах всички.

Малко ме е яд, че се записах а нямам време да играя, но все пак покрай началото когато по намирах време имах полза, защото попрочетох това-онова. Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Стари игри Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети