Дискусия : Наруто.

ами с две думи
Джарая умиря (след 1-2 епизода анимациони ще говидиш)
Сасуке убива Итачи
Наруто учи сейдж техниките на джарахя
Наруто убивя пейн
Саске напада събранието на кагетата
Учиха мадара се появява казва "аз съм мощен, ще хипнотизирам всички" :D
през това време наруто тръгва да търси избягалия от битката Саске и да разбере дали има все оше в него капчица добро след всичките приказки които му наговори мадара
а да 9тях упашати стават на 10то опашато (fusion)
edit: А да и наруто разбира, че е син на легендарния 4ти каге, от клана Uzomaki ии също така разбира, че той е главния представител на битката между доброто и злото
минало Учиха Мадара срещу Първото каге
настояще Наруто Узомаки срещу Учиха Саске
Както в миналото така и в настоящето битката продължава пробуди се нова 4та война на нинджите
The 4TH ninja war has began
 
BattleGrounds каза:
ами с две думи
Джарая умиря (след 1-2 епизода анимациони ще говидиш)
Сасуке убива Итачи
Наруто учи сейдж техниките на джарахя
Наруто убивя пейн
Саске напада събранието на кагетата
Учиха мадара се появява казва "аз съм мощен, ще хипнотизирам всички" :D
през това време наруто тръгва да търси избягалия от битката Саске и да разбере дали има все оше в него капчица добро след всичките приказки които му наговори мадара
а да 9тях упашати стават на 10то опашато (fusion)
edit: А да и наруто разбира, че е син на легендарния 4ти каге, от клана Uzomaki ии също така разбира, че той е главния представител на битката между доброто и злото
минало Учиха Мадара срещу Първото каге
настояще Наруто Узомаки срещу Учиха Саске
Както в миналото така и в настоящето битката продължава пробуди се нова 4та война на нинджите
The 4TH ninja war has began

Това горе долу ставаше зимата кат четох за последно... ега ти бързото действие в тая манга, аз може една година да не чета, да прочета новата глава и тя да е кажи речи от там откъдето съм спрял...
 
K0ceTo каза:
Ами значи "Хатаке" значело цървул :)

А този Мадара Учиха, едва ли имя някаква пряка връзка със саске, Учиха е много голям и разклонен.

Но след като първия хокаге е дядо на Цунаде, значи този може да е прадядо на Саске.
XD Браво! Как измисли че "Хатаке" значело Цурвул ве. Не бива японски да
знаеш та ще си го превеждаш така /btw хатаке- поле/. Та, колкото и да е малка връзката, все пак я има :p. Не съм чел коментарите надолу, така че
спокойно. За всички, които си мисля че това е отяждане... просто изглаждане на неястност...
 
Amateratsu каза:
K0ceTo каза:
Ами значи "Хатаке" значело цървул :)

А този Мадара Учиха, едва ли имя някаква пряка връзка със саске, Учиха е много голям и разклонен.

Но след като първия хокаге е дядо на Цунаде, значи този може да е прадядо на Саске.
XD Браво! Как измисли че "Хатаке" значело Цурвул ве. Не бива японски да
знаеш та ще си го превеждаш така /btw хатаке- поле/. Та, колкото и да е малка връзката, все пак я има :p. Не съм чел коментарите надолу, така че
спокойно. За всички, които си мисля че това е отяждане... просто изглаждане на неястност...
Така го пише в доста сайтове.
 
0u7 каза:
Мани го тва наруто Bleach е анимето !
Слет Shakugan No Shana и 07 Ghost и то вече не почна да ме кефи.Все пак различен арт, различни вкусове.На мен не ми харесва , но на друг може да му харесва :)


И все пак , колкото пъти да гледам Golden Boy , а то сигурно вече ще стане на 30 години т'ва аниме, всеки път ми е като за пъври... http://www.vbox7.com/play:d44a519d?r=google
Тоя идиот ми е станал идол....
****- т'ва е жената, да не сте я пипнали ! :D
 
Има едно аниме което много, ама много ме е яд, че съм го гледал. Това е Death Note, просто не ща да съм го гледал. Защо ли? Ами защото сега като го гледам не ми е интересно :cry:
 
Death Note... най-доброто аиме на всички времена!!! Единствено може да се конкурира от Code Geass! Като и двете са екстра. За Хатаке цървул XD.
 
Amateratsu каза:
Death Note... най-доброто аиме на всички времена!!! Единствено може да се конкурира от Code Geass! Като и двете са екстра. За Хатаке цървул XD.
грешиш.....
 
Death Note е най-добрата манга, анимето също бива, но мангата е по добра.Това Наруто анимето е много по-слабо от мангата, все едно филмите хари потър и книгите :lol: Извод - четете манга.
 
shashma88 каза:
Death Note е най-добрата манга, анимето също бива, но мангата е по добра.Това Наруто анимето е много по-слабо от мангата, все едно филмите хари потър и книгите :lol: Извод - четете манга.
не обиждай хари потър тва е мн свестен и смислен филм а наруто(анимето) също е така от него има какво да се научи ...... като не сте гледали all серий не праказвайте ......
 
Относно death note наистина и аз съм съгласен ,че това е най доброто аниме правено някога ,но не е най доброто аниме в момента :).За съжаление вече ни ми остава много време да ги следя(заради работата),но поразгледах малко темата и забелязах ,че доста неща са се случили определено е по интересно като няма филъри :).
 
jefriii каза:
shashma88 каза:
Death Note е най-добрата манга, анимето също бива, но мангата е по добра.Това Наруто анимето е много по-слабо от мангата, все едно филмите хари потър и книгите :lol: Извод - четете манга.
не обиждай хари потър тва е мн свестен и смислен филм а наруто(анимето) също е така от него има какво да се научи ...... като не сте гледали all серий не праказвайте ......

Какво? Виж момче -не обиждам Хари Потър, гледал съм всички филми на Хари Потър (имам 4 и 5 на ДВД), чел съм всички книги (на хартия си ги имам), но филмите просто не могат да се сравняват с книгите. Защо ли? Ами много е просто защото във филмите има ограничено време за направата на филм от книга 6-800 страници (книги 4,5,6). Не може да се обхване всичко и много моменти са орязани. Анимето на Наруто е пълно с филъри, докато в мангата ги няма тези глупости.И мангата е МНОГО по-напред от анимето. Прецени сам. :wink:
 
Много интересно взе да ми става с тея "филари" направо ме дразнят нищо общо с мангата само пълнят с глупости и губят време... Нямам търпение да започне нападението на Пейн и да го видя анимирано.
м/д сега почнах да гледам едно друго аниме и е много интересно препоръчвам го на феновете :D "Kateikyoushi Hitman Reborn!" :?:
 
BattleGrounds каза:
Много интересно взе да ми става с тея "филари" направо ме дразнят нищо общо с мангата само пълнят с глупости и губят време... Нямам търпение да започне нападението на Пейн и да го видя анимирано.
м/д сега почнах да гледам едно друго аниме и е много интересно препоръчвам го на феновете :D "Kateikyoushi Hitman Reborn!" :?:
Katekyoushi интересно? хммм... може би, гледал съм до 19 епизод и ми омръзна... иначе си е брутално анимето :D
Иначе Code geass rulzz 8)
 
Ами аз съм на 130 епизод и става все по хубаво и по хубаво... Чух, че Soul eater било хубаво ще трябва да го видя него
 
Дааа, Soul eater определено е добро препоръчвам го на всеки otaku :p . Още от 10 епизод го следя, но края... направо не беше край...
 
Към тези който четат мангата: Колко още остава от тези филъри, че да се почне с трнировката на Наруто ?


И твърде рязко беше преминаването на Наруто от пълен идиот към супер смарт тип.Според мен ... поне ...
 

Горе