Класиране за SEO играта.

stoqnski каза:
Аз пък на никой няма да честитя , защото съм бесен :mad: 75 статии и в последния момент някои дето не е писал от 20-ти септември ще взима хостинг и т.н. ...

Пич...ако искаш да печелиш трябва да се научиш да приемаш загубите... :?:
Все пак поздравления :lol:
 
DireWolf каза:
stoqnski каза:
Аз пък на никой няма да честитя , защото съм бесен :mad: 75 статии и в последния момент някои дето не е писал от 20-ти септември ще взима хостинг и т.н. ...

Пич...ако искаш да печелиш трябва да се научиш да приемаш загубите... :?:
Все пак поздравления :lol:

Тъпо е братле , отдадох 2 месеца всеки ден писане на 2-3 статии и накрая да ме минат ......
 
stoqnski каза:
DireWolf каза:
stoqnski каза:
Аз пък на никой няма да честитя , защото съм бесен :mad: 75 статии и в последния момент някои дето не е писал от 20-ти септември ще взима хостинг и т.н. ...

Пич...ако искаш да печелиш трябва да се научиш да приемаш загубите... :?:
Все пак поздравления :lol:

Тъпо е братле , отдадох 2 месеца всеки ден писане на 2-3 статии и накрая да ме минат ......

Това е... живота не е честен, но трябва ли да виниш другите за това. Опитал си се, не си успял... следващия път ще успееш.

Самият факт, че си участвал и си писал редовно е някакъв успех.
 
@stoqnski ти кога си се занимавал с СЕО.. трябва и малко опит за тези неща.. не се ядосвай толкова :)

Честито на всички участвали! :?:
 
Malfurion каза:
stoqnski каза:
DireWolf каза:
Пич...ако искаш да печелиш трябва да се научиш да приемаш загубите... :?:
Все пак поздравления :lol:

Тъпо е братле , отдадох 2 месеца всеки ден писане на 2-3 статии и накрая да ме минат ......

Това е... живота не е честен, но трябва ли да виниш другите за това. Опитал си се, не си успял... следващия път ще успееш.

Самият факт, че си участвал и си писал редовно е някакъв успех.

Да е , то ми мина :) Хайде честито на 2,3,4,5,6,7, и 8-мия . Хубава борба се получи през цялото време :) .
 
eros каза:
@stoqnski ти кога си се занимавал с СЕО.. трябва и малко опит за тези неща.. не се ядосвай толкова :)

Честито на всички участвали! :?:
Абе незнам ама аз не се бях занимавал никога досега със СЕО. Пък и последния месец и половина съм написал само 1-2 статии за блога ми...
Изобщо нямах време да се занимавам с сайта. :)
 
Лошо, е че класацията не остана активна и след 00:00.

Явно 6 часа не бяха достатъчни да разместя нещо, но какво пък ще има и други състезания.

Ползвайки Друпал сбърках, но открих много хубава система, която ще включвам в бъдещите си проекти.

Браво на тези, които веднага се котираха с ключови думи "търсене в интернет" и го включваха в началото на заглавията си.

Браво на спечелилите PR3 PR4 в рамките на 3 месеца.
Имайте предвид, че svejo има PR5, а е социална мрежа и е на пазара тук от доста време.
 
Честито на победителите и от мен! :D
Аз до преди три месеца не бях се занимавал с оптимизация изобщо, така че съм доволен, че влязох в десетката и сега си чакам тениската с нетърпение. :D

А как ще стане получаването на наградите за такива като мен, които не могат да дойдат до София?
 
Наградите ще се получават на 8-ми този месец или ако не може да дойдете ще ги изпратя на 10-ти по банка, запис или куриер.
 
Здравейте,
исках да попитам кога и как мога да си получа наградата ( домейн ), от играта. Благодаря ви предварително за отговора.

Поздрави,
Андон Иванов
 
admin каза:
Наградите ще се получават на 8-ми този месец или ако не може да дойдете ще ги изпратя на 10-ти по банка, запис или куриер.
 
admin каза:
Наградите ще се получават на 8-ми този месец или ако не може да дойдете ще ги изпратя на 10-ти по банка, запис или куриер.
Да казваме ли размери на тениската?
 

Горе