Тази игра за какво е

startx

Registered
Тази игра с цел да напълните категорията ли е :) защото каквото и да си говорим за един проект си отнема време и то ако се пише кадърно и е доста по скъп от 50 лв ;)
 
startx каза:
Тази игра с цел да напълните категорията ли е :) защото каквото и да си говорим за един проект си отнема време и то ако се пише кадърно и е доста по скъп от 50 лв ;)

Не ти прави чест.
Искам да си погледнеш мненията дето си писал и въпросите дето си задал.
Погледни как са ти отговорили хората и как се опитват да ти помагат .
На теб. Колко пари ще им дадеш? Как ще оцениш това?

Не ти отива.
Опитвали сме се да ти помагаме като си питал.Безплатно.

Сайтът не плаща за уроци, нито за мнения, нито за нищо и в същото време не иска нищо от теб или който и да е.
Ако дойдат пари от спонсори (много, малко, средно) гледам да ги вкарам в полза на сайта.
Парите не са много но може да достигнат хиляди на година и трябва внимателно да се разпределят.
Тук 50, там 100, там 300 ... нали? Блузи, хостинги, домейни, сео игри, игри за уроци, точки......

Ти нямаш нито морално, нито каквото и да е право да казваш дали парите са малко или много.

Много по-лесно ми е да прибера парите да наслагам на всякъде реклама и ако не друго поне ще имам някакъв кяр и такива като теб няма да влизат да казват, че парите са им малко.

Моля те да се преместиш в друг сайт за уроци, където веднага ще ти платят за уменията и не обръщай внимание на нас бедните и слабите.

http://web-tourist.net/forum/viewforum.php?f=39
това са игрите за които плаща сайта. Не аз. Сайта.
Сайта в който влизаш да питаш и да чакаш на готово някой да ти помогне и после като направиш 20 мнения да смяташ, че същия този сайт е длъжен да ти плати за един урок да напишеш.
 

Горе