SEO-BATTLE страница

Ясно едно нещо не се ли поддържа заминава на кино...

Една седмица да зачезна в балкана и по 1 посещение на ден, естествено нито едно от бот.

Странно, вчера успях да погледна сайта, от чекъра имах 32 индексирани страници, в момента са 14. Явно ще има изненада по време на състезанието.

Ето в момента как изглежда:

klasirane.png


Пуф, 15 мин. по-късно.

klasirane2.png
 
Обаче класирането ми харесва.
Постоянно се разместват местата на участниците.

Няма тжърд фаворит за нито едно място.
 
Още колко пъти ще се пренаредим до финала.. :D
Аз от 12 се свлякох на 24-та...

Интересно, след големия старт обаче вече линковете при търсенето отиват доста назад в страниците с резултатите. Остават по-напред по-тежките страници.
 
А аз още чакам google да ми индексира сайта. Преди 5-6 дни го добавих и още не е минал през него ботът.
 
FRGT10 каза:
А аз още чакам google да ми индексира сайта. Преди 5-6 дни го добавих и още не е минал през него ботът.


амо разгледай блоговете на SEO мастърите и поработи за SEO-то на сайта ти :wink:
 
От трета страница там където са спаднали местата имената не потребителите се повтарят

23.Позиция - 23 malfurion
23.Позиция - 23 malfurion
24.Позиция - 24 bubust
24.Позиция - 24 bubust
25.Позиция - 25 rosko
25.Позиция - 25 rosko
26.Позиция - 26 soulstealler
26.Позиция - 26 soulstealler

Иначе страничката е много готина кефи ме ajax-a. :D
 
1. Semprom

Име Стат.
Google PageRank: 0
Google BackLinks: 6
Google Indexed Pages: 30
Dmoz Listed: 0

2. FestarBG

Име Стат.
Google PageRank: 0
Google BackLinks: 21
Google Indexed Pages: 109
Dmoz Listed: 0

3. Federer11

Име Стат.
Google PageRank: 0
Google BackLinks: 9
Google Indexed Pages: 131
Dmoz Listed: 0

Нещо не го разбирам.

virosss преди малко въобще го нямаше на 1ва страница ,сега е 4ти. ^^
 
Ами аз в сряда бях 21-ви, вчера сутринта станах 5-ти, по обед бях 7-ми, а някъде по това време вече бях 22-ри. :lol: Днес пак станах 6-ти. :shock:
Например svilkaa е 5-ти, а пише, че няма индексирани страници. Как става това!? Явно има разни неточности, но ще видим след два месеца. Тази класация има да се променя...
 
В Serp-а наистина показва коренно различни резултати но все пак накрая тои ще се гледа :)
 
Тая система от 2-ра страница показва всички никове по 2 пъти. не знам какво става, ама тая система не работи както трябва
 
embaka каза:
Тая система от 2-ра страница показва всички никове по 2 пъти. не знам какво става, ама тая система не работи както трябва
Знам за проблема от доста време, а и доста човека писаха за него. Не е голям проблем всъщност.
Оправих го.
 
misho каза:
...
Например svilkaa е 5-ти, а пише, че няма индексирани страници. Как става това!? ...

не винаги работи с точност, но svilkaa наистина няма индексирани страници, всъщност само една
 
аз имам индексирани страници, а в класацията показва 0, странна работа ;)

Не мога да разбера как един път съм на 105, после съм на 12 позиция сред всички клсирания :?
 
9. Победител е този участник, който се е записал в срок, спазил е горните правила и сайта му излиза най-напред (спрямо другите участници) в резултата на
google.bg при търсене на думите търсене в интернет .
Търсенето ще се извърши на 1.11.2009 от компютър от който не е правено такова търсене.
 
Паричните награди са изплатени :) Някои да си направи снимки с тениската да ги видим какви са :?:
 

Горе