Нова игра - видео урок

lub4o каза:
Да попитам от къде се добавя точно видео урок, защото не го намирам отивам на добави урок и мога само текстов урок да добавя.

АКо съществува текстов урок, който е за Интеграция в phpbb3 и няма видео аз мога ли да създам видео урок за интеграция в phpbb3 , който да си го кача аз?
Няма да одобря повтарящи се уроци както не съм и длъжен да одобрявам уроци които не сметна за нужни.
Ако искаш да добавиш видео урок първо трябва да създадеш урок (може и без текст и след това при редактирането ще може да качиш и видео.
 
До кога можеше да се пускат уроците, че последната седмица бях много зает и нищо не успях да направя?
 
То повечето записали се ,дори урок немат.Айде 2 дена останаха ,какво се чудите ,аз например се записах заради сайта ,да го напълниме с уроци и заради забавата ,не че ше седне некой да ме избере мене.. не слагайте на първо место парите..
 
Смотан съм и не си предцених времето. Урокът ми се прави ама няма да сваря за 15-ти. :?
 
debian каза:
Смотан съм и не си предцених времето. Урокът ми се прави ама няма да сваря за 15-ти. :?

Срока ще се спази. Искам наградите да ги изплатим преди нова година, защото после не се знае .
 
debian каза:
Смотан съм и не си предцених времето. Урокът ми се прави ама няма да сваря за 15-ти. :?
Аз си мислех, че срока е 15 миналия месец и бързах бързах та успях да направя 1 урок. :D

Аз вече съм си решил предварително за кого ще гласувам (най-заслужилия). :?:

Колко време ще е гласуването?
 
NewGuy каза:
debian каза:
Смотан съм и не си предцених времето. Урокът ми се прави ама няма да сваря за 15-ти. :?
Аз си мислех, че срока е 15 миналия месец и бързах бързах та успях да направя 1 урок. :D

Аз вече съм си решил предварително за кого ще гласувам (най-заслужилия). :?:

Колко време ще е гласуването?

1 седмица.
 
До 00:00 който качи урок пак ще играе. Все пак деня е 24 часа.

Ако успея да се вредя ще пусна урока, ако не, ще се включа в следващата игра.
 
Аз щях да пусна няколко урока, но нямам 50 мнения. Значи ще участвам в следващата игра.
 
Аз пък чакам да мине срока, за да не участвам. :wink: По предложение на emagi, ще пусна няколко урока за животните наречени Виртуални машини, VPS, инсталции на операционни системи върху тях, цялосното им конфигуриране и администрация както и мрежовите топологии и пренасочвания на протове ;)

За да не пускам нова тема: Админ може ли да направя картинка за категория от уроци VMs(VPS)? - На нея ще има логотата на VMware, Xen Citrix и Parallels.

Ако удобриш идеята, по празниците имам малко свободно време и ще допринеса и аз с нещо смислено за сайта ;)
 
За тези с проблема с camtasa и flv качвайте клиповете си в data.bg а после от там вземете flv файла :) тои щ ее с перфектно качество :)
PS flv файла можете да го видите в сорса на страницата все пак използват jwplayer :)
 

Горе