Превод на уроци

Admin

Registered
Ако има желаещи да превеждат уроци нека да се запишат в тази тема.
Моля само потребители с поне 50 мнения във форума, които имат време и желание .
Нямам претенции за нивото на английски стига да знаят приличен български.
 
Нека да съм първия :)
Записвам се
 
И аз бих превеждал уроци. Искам да направя видео уроци, но не ми идва музата за какво. Това шревеждане може де активизира ;)
 
Моля, ако разреши админа разбира се, и аз да се запиша. Нямам 50 мнения в форума, но поне мога доста добре да превеждам, и според мен имам приличен български, тъй като много поколения не са чували и за препинателни знаци. Моля админа да каже дали е съгласен и аз да се запиша. :)
 
Аз по-принцип съм съгласен но както виждате не съм започнал да давам
уроци за превод.
Проблема е, че се разколебах дали да давам подобни задачи.
За жалост почти не остана никой в този форум, който да съм помолил за нещо и след това да не се е наложило да го блокирам и изтрия урока.
Не знам защо повечето потребители си мислят, че ако ги помоля да свършат нещо за сайта след това веднага (или до два три дни) могат вече да раздават забележки на останалите.

Преди два дни отново блокирах потребител с който до скоро коментирах писане на уроци и дори почна да пише уроци.

Наложи се да го блокирам и да му изтрия уроците след като направи забележка на друг потребител във форума.

Не ме разбирайте погрешно но наистина се притеснявам и то с право
да карам някой да прави нещо което след това се налага да трия, защото е изгонен.

Просто ме мързи а то си е работа.
Заради един урок аз изгубих потребител, наложи се да му трия уроците и
усер-а и да му блокирам един по един Ип адресите.

Жалко е, че е така.
Направо ми става неприятно, че по някакъв начин някой е решил, че може да се гаври с другите само защото е превел урок.
Ядосвам се също, че не съм преценил добре потребителят преди да си пиша с него.

Временно отлагам да карам някой да върши каквато и да е.
Ако някой реши да преведе урок ще реша дали да го одобря или не .

Съжалявам но вече идеята не ми се струва много добра .
 
Админе, прочетох това което написа и честно да ти кажа, това което онези потребители са направили е непуносимо, защото това, че са превели 2 урока и се мислят, че вече в сайта са на твоето ниво... Ако си съгласен и аз да помагам, винаги съм на среща, а и няма да си правя гаври с потребителите.
 
Аз мисля че правилата са написани ясно.

Независимо от това, че потребителя е превел урок. Той пак си остава потребител и е длъжен да спазва правилата.

Поне аз съм на това мнение. И админе ако има уроци за превеждане аз няма да се поколебая и ще го преведа.. Аз това не го правя за мене а за всички потребители и посетители на този сайт..
 
Имам предложение (ако се осъществи идеята). Здрава цензура, преди публикуването. Какво имам в предвид:
Като ще се превежда, да се превежда всичко. Сега погледнах в един друг сайт...

Какво ще разбере един нормален потребител от код в стил:

Код:
class IchBinBlöd {

public vasHeisDu;
print "Ja, ja das is sehr gut";

private nichtvarIchWissePHP;

Не всички могат да си го преведат. То и аз се бъзикам с немския...
А ако автора на кода е ...евреин? От дясно на ляво ли да го четем?
Или примерно на суахили?
Мисълта ми е да се превежда всичко, заедно с примерите на разбираем (за предпочитане български) език.
 
админе, по-добре направете нов форум ( отделен ) тук от 2 месеца не е идвала поръчка за превод, защото никой не идва тук ( почти никой )
 
PHP_Masters каза:
админе, по-добре направете нов форум ( отделен ) тук от 2 месеца не е идвала поръчка за превод, защото никой не идва тук ( почти никой )


Аз мисля, че спамиш.
 

Горе