влизане в сервер

Little_Bitch

Registered
Имам проблем с влизането в един сервер (irc.elitsat.net) , пиша си /server irc.elitsat.net и ми дава това :
* Connecting to irc.elitsat.net (6667)
-
-irc.elitsat.net- *** Looking up your hostname...
-
-irc.elitsat.net- *** Checking Ident
-
-irc.elitsat.net- *** No Ident response
-
-irc.elitsat.net- *** Couldn't look up your hostname
-
-irc.elitsat.net- *** Notice -- You need to install identd to use this server
-
Closing Link: 212.233.137.7 (Install identd)
-
* Disconnected
От mIRC Options -> Identd съм сложила отметката Enable identd server , но уви пак нестава. Какво да направя, за да го оправя? :?
 
paranoiac каза:
Написах --> /server irc.elitsat.net и влезнах без проблем
Ти добре влизаш, но аз не. Писах с една приятелка оператор и тя провери дали имам gline или нещо подобно и нямам.
 
-irc.elitsat.net- *** Notice -- You need to install identd to use this server


Трябва да инсталираш някакъф идент или те да ти дадат май..


http://www.google.bg/search?hl=bg&q=identd+elitsat.net&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=lr%3Dlang_bg
 
Я пробвай само да си смениш сегашния :idea:
 
А като напишеш в някой канал или в статуса --> /server -m irc.elitsat.net има ли промяна или ти изписва пак същото !?
 
paranoiac каза:
А като напишеш в някой канал или в статуса --> /server -m irc.elitsat.net има ли промяна или ти изписва пак същото !?
Същото..
 
Неможеш да го оправиш това, нарочно се слага в сървърите за да се ограничат влизанията с проксита. Без инстал идент са eu.bgit.net , irc.montway.com. Влизайте през тях и няма да има проблем
 
docs76 каза:
Неможеш да го оправиш това, нарочно се слага в сървърите за да се ограничат влизанията с проксита. Без инстал идент са eu.bgit.net , irc.montway.com. Влизайте през тях и няма да има проблем
Ако не виждаш темата е от 30 май ?! Аз си преинсталирах windows-а (че ми се беше прецакал и вентилатора и го смених) и от както го преинсталирах и сложих мирката си влизам през elitsat без проблеми.
 
wsi4ko idwa ot (~)
naprimer ako identd -to ti e (~test )nqma da mojesh da wlezesh no ako e
(test )wlizash instalwash si identd server i si wutre sigyrno wlizash i ot 4ujbina :)
 

Горе