Какви са кодовете?

fci

Registered
Трябват ми два кода :

1 Да показва грешен код като някой натиска "source code"

2 Когато някой влезе в сайта да му издава надпис да пише парола
(която съм си измислил) и само този който я знае да влиза
 
1. Какво значи "грешен код" ? искаш да е кодиран ли ?
2. със ХТМЛ не , с JavaScript ще стане , но при един преглед на кода и...няма смисъл
 
bafitu каза:
1. Какво значи "грешен код" ? искаш да е кодиран ли ?
2. със ХТМЛ не , с JavaScript ще стане , но при един преглед на кода и...няма смисъл
ако много се обърка кода с най различни синволи става много труден за четене
 
неможе грешен да го вади, може да е нечетим за човешкото око, но браузъра да си го чете нормално
 
Imah predwit 4e moje ednin js da naprawi nai razli4ni simwoli v koda, a toi da e weren.Primerno da razdelq wsqka duma s takiwa sinwoli %%’’,..,”:” #:”!!* t.n. I kato trugne nqkoi da go 4ete 6e se obyrka kato widi tezi sinwoli .

Brauzera raz4ita koda wqrno….
Primer:
Код:
 document.write("                ",start,"td width=",'"',"54%",'"'," align=",'"',"right",'"',">",start,"b>",start,"font class=",'"',"NArial",'"'," color=",'"',"",'"',">darkshadow-color:",start,"",slash,"font>",start,"",slash,"b>",start,"",slash,"td>\n")
document.write("                ",start,"td width=",'"',"46%",'"',">",start,"input class=",'"',"hexfield",'"'," type=",'"',"text",'"'," name=",'"',"darkshadow",'"'," value=",'"',"",'"'," size=",'"',"10",'"',">",start,"",slash,"td>\n")
document.write("              ",start,"",slash,"tr>\n")
document.write("              ",start,"tr>\n")
document.write("                ",start,"td width=",'"',"54%",'"'," align=",'"',"right",'"',">",start,"b>",start,"font class=",'"',"NArial",'"'," color=",'"',"",'"',">shadow-color:",start,"",slash,"font>",start,"",slash,"b>",start,"",slash,"td>\n")
document.write("                ",start,"td width=",'"',"46%",'"',">",start,"input class=",'"',"hexfield",'"'," type=",'"',"text",'"'," name=",'"',"shadow",'"'," value=",'"',"",'"'," size=",'"',"10",'"',">",start,"",slash,"td>\n")
document.write("              ",start,"",slash,"tr>\n")
document.write("              ",start,"tr>\n")
document.write("                ",start,"td width=",'"',"54%",'"'," align=",'"',"right",'"'," bgcolor=",'"',"",'"',">",start,"b>",start,"font class=",'"',"NArial",'"'," color=",'"',"",'"',">arrow-color:",start,"",slash,"font>",start,"",slash,"b>",start,"",slash,"td>\n")
document.write("                ",start,"td width=",'"',"46%",'"'," bgcolor=",'"',"",'"',">",start,"input class=",'"',"hexfield",'"'," type=",'"',"text",'"'," name=",'"',"arrow",'"'," value=",'"',"",'"'," size=",'"',"10",'"',">",start,"",slash,"td>\n")
document.write("              ",start,"",slash,"tr>\n")
document.write("              ",start,"tr>\n")
document.write("                ",start,"td width=",'"',"54%",'"'," align=",'"',"right",'"'," bgcolor=",'"',"",'"',">",start,"b>",start,"font class=",'"',"NArial",'"'," color=",'"',"",'"',">track-color:",start,"",slash,"font>",start,"",slash,"b>",start,"",slash,"td>\n")
document.write("                ",start,"td width=",'"',"46%",'"'," bgcolor=",'"',"",'"',">",start,"input class=",'"',"hexfield",'"'," type=",'"',"text",'"'," name=",'"',"track",'"'," value=",'"',"",'"'," size=",'"',"10",'"',">",start,"",slash,"td>\n")
document.write("              ",start,"",slash,"tr>\n")
document.write("            ",start,"",slash,"table>\n")
document.write("          ",start,"",slash,"td>\n")
document.write("        ",start,"",slash,"tr>\n")
document.write("      ",start,"",slash,"table>\n")
document.write("    ",start,"",slash,"td>\n")
document.write("  ",start,"",slash,"tr>\n")
document.write("",start,"",slash,"table>\n")
document.write("\n")
document.write("\n")

Primer:
Код:
<script>

</script>


Eto edin generator: http://www.web-tourist.net/project/staf/Sourcess.html
 
да но какъв е смисъла ? ако някои се потруди така или иначе пак ще го разбере кода...+ това става тонове код ... ако ще прави нещо с пароли да го прави на пхп...така е по-сигурно...ама той си решава
 
Пасс: theKeepersGopher
виждаш ли пак се разбира за 1 мин тук якото е , че паролата отговаря на страницата която ще се отвори и малко се обърква , но както виждаш пак я намерих бързо :)
 
bafitu каза:
Пасс: theKeepersGopher
виждаш ли пак се разбира за 1 мин тук якото е , че паролата отговаря на страницата която ще се отвори и малко се обърква , но както виждаш пак я намерих бързо :)

Какви ги приказваш? :shock:
Няма такава страница и такава парола.
КАкво става.
Дай линк към тази страница.
 
опа сори заблудил съм се :) хах не се шашкай..
а каква е паролата ?!
ЕДИТ: аха ясно схванах ако имам страница lqlq.html паролата ще е lqlq , но хубавото е , че никой незнае , че има страница lqlq от това следва , че няма да знае и каква е паролата :) хм умно измислено... :wink:
 
може и при мен да има проблем , но паролата може да се разбера като се свалят всички файлове от дир-а кадето са :) и да видя какви страници имаш, и вече ще знам паса :wink: ма сега имам вирусче и май програмата с която ги свалям страниците не работи
 
fena1 каза:
може и при мен да има проблем , но паролата може да се разбера като се свалят всички файлове от дир-а кадето са :) и да видя какви страници имаш, и вече ще знам паса :wink: ма сега имам вирусче и май програмата с която ги свалям страниците не работи
Ами може да се забрани с един скрипт и тази програма да не може да се свърже с сайта ти и следва бан
 
Добре ама хайде на хит.бг ми сложи бан :wink: незнам обаче дали изобщо ще свали страниците..
 
bafitu каза:
Добре ама хайде на хит.бг ми сложи бан :wink: незнам обаче дали изобщо ще свали страниците..
Забравих там не подържа пхп
 
Е добре де.
Само говорите. :eek:
НЯма да има бан.
В http://test.wthost.net няма друго освен html файлове.
КАкво от това.
КАк ще изтеглиш цялата директория.
МАй не знаете на какъв принцип работят тези програми за които
говорите. :)
В крайна сметка :
КАква е паролата?
 
ами аз знам само 2 :)
index и pass вече ти може да сложиш файл lasdskdflksdjfdsf.html следователно и паролата ще е lasdskdflksdjfdsf как да я позная :)
 
Кой ти говори за програми , нищо няма да стане с тях :) не съм пробвал ама 99,999% съм сигурен , че няма да стане нищо понеже те търсят в кода линк към файл...който невярва нека пробва...
 
bafitu каза:
Кой ти говори за програми , нищо няма да стане с тях :) не съм пробвал ама 99,999% съм сигурен , че няма да стане нищо понеже те търсят в кода линк към файл...който невярва нека пробва...

Именно.
Не може да преравя директорията. :wink:
 
хубу разбрахме че е супер защита, сега дай самият скрипт :) да го имаме :)
 

Горе