- Голям проблем с Photoshop
WT форуми -> Photoshop -> Голям проблем с Photoshop
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
SandPrince
Warrior within

Support: 158
Bonus: 1654
Мнение 08/03/2007 9:41 am     Голям проблем с Photoshop Отговорете с цитат

Хорааа помагайте! Значи photoshop-а ми се бъгна адски гадно! и си викам ще го преинсталирах.направих го. добре ама продължава да ми излиза същата грешка - отнася се до текста:

Голям проблем с Photoshop

Защо става така!?? току що го инсталнах??? да не би да е от моето копие на photshop cs2 или нещо се е бъгнало тотално....??? все става така като реша да пиша!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
StormBreaker
Support
Support

Support: 344
Bonus: 1965
Мнение 08/03/2007 10:11 am     Re: Голям проблем с Photoshop Отговорете с цитат

SandPrince написа:
Хорааа помагайте! Значи photoshop-а ми се бъгна адски гадно! и си викам ще го преинсталирах.направих го. добре ама продължава да ми излиза същата грешка - отнася се до текста:

Голям проблем с Photoshop

Защо става така!?? току що го инсталнах??? да не би да е от моето копие на photshop cs2 или нещо се е бъгнало тотално....??? все става така като реша да пиша!

Изтегли си го от друго място! На мен едно копие ми правеше така, посне сложих друго и си хвърчи! Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SandPrince
Warrior within

Support: 158
Bonus: 1654
Мнение 08/03/2007 10:17 am      Отговорете с цитат

оправи се , но си инсталирах PhotoshopCS3
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PoDMaTRiX
Редовен
Редовен

Support: 17
Bonus: 117
Мнение 08/03/2007 11:37 am      Отговорете с цитат

Това е нещо за текстовия инджин. И аз имах такъв проблем, но го оправих с преинстал. Иначе може да е временно сбъглясване на шопа Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Photoshop Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети