Нова игра на WT

Според мен идеята със Мобио беше друга и вие не я разбрахте.
Все пак всеки смс е в плюс, както за мобио - така и за участника.
За участника, за сайта който няма да предлага платени продукции, смс-ите ще са малко, затова е по-добре да е като за дарение.
И вместо всеки участник, скътал там по 2/3 смс-а ... защо да не е в един акаунт? Тъй като гледам, че малко хора подкрепят идеята, може би за нещо по рационално. Има доста хора, нуждаещи се от дарения, може би да се свържем с някоя кауза и парите от смс-ите да отиват там.
Все пак, който има активен акаунт в мобио, може да си го ползва - все пак за него е в плюс, но няма смисъл от безцелни регистрации в мобио (според мен).

@NewGuy ще приема това за закачлива забележка, аз не мога и не трябва да отговарям за общата каса, понеже видиш ли, току взел и съм изпил парите ;)
 
Според мен иска още малко за обмисляне.
Цаката е да е измисли така че да може всеки да участва.

Примерно, не всеки знай кво да прави с тва мобио.
Аз например току що се регистрирах, все още чакам да ми удобрят регистрацията.
Надявам се да е лесно за ползване, не да се чудя как да го подкарам.

Тоест, тия които сефте бачкат с мобио, да могат да се оправят.
 
В сайта им има примерни кодове за използване. Имат много добър съпорт и live chat. Използвах услугите им и мога да кажа, че са много точни. Няколко пъти им звънях и на GSM говорихме обясниха ми каквото ми беше нужно и взех парички от тях. :lol:

Има и видео уроци как се създават нови услуги (в сайта им).
 
NewGuy каза:
В сайта им има примерни кодове за използване. Имат много добър съпорт и live chat. Използвах услугите им и мога да кажа, че са много точни. Няколко пъти им звънях и на GSM говорихме обясниха ми каквото ми беше нужно и взех парички от тях. :lol:

Има и видео уроци как се създават нови услуги (в сайта им).

да и аз сега видях че имат доста подробен хелп център.
пък ако някой не може да се справи, както акза има си телефон за съпорт
 
А може ли да се учaства по двама ? Защото мен ме няма в дизайна, но пък сайт в момента правя, който ще е на челните места, ако не и първи.

Не се шегувам!?

Сайтовете ще са на наши хостове или.. ?
 
kWo_2 каза:
А може ли да се учaства по двама ? Защото мен ме няма в дизайна, но пък сайт в момента правя, който ще е на челните места, ако не и първи.

Не се шегувам!?

Сайтовете ще са на наши хостове или.. ?
Емчи дай направо admin-а да ти дава наградата :)
Не се шегувам!?
 
kWo_2 каза:
А може ли да се учaства по двама ? Защото мен ме няма в дизайна, но пък сайт в момента правя, който ще е на челните места, ако не и първи.

Не се шегувам!?

Сайтовете ще са на наши хостове или.. ?

На ваши хостове ще е.
Аз го насочвам към хостинга ви.
 
Искам да попитам приходите от СМС-ите, ако има такива за нас ли си остават или :?
 
kWo_2 каза:
admin аз само не разбрах дали може по двама да се участва?

Ако искате и 15 участвайте но ще играете от името на 1.
Този 1 остава собственик на поддомейна след играта и може да го позлва и експлоатура.
 
Моето предложение е да има 5 дневно записване от утре до 1 май, когато евентуално може да започне състезанието и края да е 30 юни (два месеца). Суб-домейните да бъдат казани в 1 тема кой потребител какъв суб-домейн е избрал. При гласуване за проект обичайните методи. 50 мнения и потребителят да е регистриран от повече от 3 месеца. :roll:
 
NewGuy каза:
Моето предложение е да има 5 дневно записване от утре до 1 май, когато евентуално може да започне състезанието и края да е 30 юни (два месеца). Суб-домейните да бъдат казани в 1 тема кой потребител какъв суб-домейн е избрал. При гласуване за проект обичайните методи. 50 мнения и потребителят да е регистриран от повече от 3 месеца. :roll:

Ще мрънкат после всички, че не са разбрали.
Ще бъде по дълъг срока.
 
admin каза:
Скоро.
Мисля до два три дни да обявя краен срок за записване и правила.
Ако имате предложения за правила казвайте.

Време ли е :)

И имам още един въпрос. Поддомейните могат ли да се използват само за по врема на играта?
 
Надявах се днес да бъде обявена играта за да има време до края на месеца например да се регистрират потребителите. :lol:
 
Само не разбрах, сега задължително ли е да има система за изпращане на SMS-и или може само реклама на Mobio да сложим?
 
misho каза:
Само не разбрах, сега задължително ли е да има система за изпращане на SMS-и или може само реклама на Mobio да сложим?

Само реклама. БЕз системи.
 

Горе