Записване и правила за новата игра

ip-то : 83.148.64.70
поддомейн save
благодаря предварително ;п
 
Та и аз да попитам готови темплейти може ли да се използват ?
 
А може ли да си почваме проектите или трябва да изчакаме края на записването защото мен ме чака доста работа? :wink:
 
И да ти забраня да почнеш няма как да те простледя.
Почвай, подготвяй се. Няма проблем.
 
0u7 каза:
А какво стана с под-домейните пуснати ли са :?

Е...
Как така пуснати ли са?
Ако някой иска веданга да получи поддомейн нека ми пише ЛС .
Трябват ми email и IP на сървъра на който ще се хоства за да го насоча.
email-a ми трябва защото само от този email в бъдеще ще може да се управлява поддомейна .
 
А става ли да не е на под-домейн на туриста че по напред споменаваш че с безплатен хостинг не става. Та може ли да си го сложа на един безплатен и да си е под мой домейн платен, или задължително трябва да е на туриста?
 
sorRy каза:
А става ли да не е на под-домейн на туриста че по напред споменаваш че с безплатен хостинг не става. Та може ли да си го сложа на един безплатен и да си е под мой домейн платен, или задължително трябва да е на туриста?

Ми такава е играта.
Идеята е повече хора да вземат поддомейн и да го развиват ако решат в бъдеще.
Този поддомейн ще си остане техен завинаги и ще може да се рекламира тук за разлика от останалите поддомейни (които с азабранени).
 
И аз искам да се запиша.
Проекта ,с който искам да участвам е браузърна игра .Разбира се,ако може с такъв проект и не нарушавам,някое правило.
 
Записвам се, с информативен проект.

Въпрост, какъв хостинг да използвам освен локалния, в смисал кой хостинг- безплатен , предлага опцията за добавяне на поддомейн ?
 
записвам се с брояч на посещенията (като tyxo.bg) ;)
 

Горе