Flash Iframe

h4x0r

Registered
някой човек може ли да ми направи следното :

Един флаш който да извежда index.php като include

незнам как да го обесня по ясно. Ако има нещо не ясно драскайте в темата
 
Целият сайт да изглежда така че все едно е флаш. Да има един фалй flash.swf което да извежда index.php все едно include на файла index.php
 
Не разбирам каква е целта на всичко това ...
Но и няма как да инклуднеш php във флаша ...

Ето и разликата флаш скрипта се изпълнява на компютъра на потребителя а php на сървъра ...
 
Да не би да искаш да използваш някакви функции или някоя променлива от php то във флаша ?
 
В целият форум няма ли един който да се занимава с флаш и да знае как се изкарва iframe
 
НЕ мога да ти схвана идеята каква е .. ако обясниш малко по - добре може и да намерим решение..

Кажи какво искаш да постигнеш ... пътищата до дадено нещо са много ;)
 
Значи, gryp прав, обясни по точно.

Иначе това което разбирам, че искаш е вкарване на функцията която извършва 1 файл, или по точно действието на самия файл да се извежда в swf.Та не съм сигурен, дали може или не но можеш да го направиш с вмъкване на самия файл -
Код:
file= "fail.php";
System.useCodePage = true;

Това ти беше файла, от който зимаш инфо, сега с променливите.

Код:
myVar = new LoadVars();
myVar.load(file);

Нещо такова, би трябвало да ти помогне. Може би.. :D :D
 
Код:
<iframe src ="html_intro.asp" width="100%" height="300">
  <p>Your browser does not support iframes.</p>
</iframe>

Виж тука сега как в HTML код извежда с Iframe ASP файл.
А Аз искам в Flash (swf) файл да извеждам PHP файл
 
Отново казваш какво искаш, а не какво искаш да постигнеш като краен резултат.

Няма как флаш да изведе php файл, можеш да си направиш някакво приложение във флаша да показва данни подадени от php - то ...

:shock:
 
Главната ми цел е да не могат да ми гледат Source кода на самият сайт като цъкнат с десен бутон да си мислят че самият сайт е флаш.Това нещо съм го виждал преди време и един човек който се занимава с флаш ми каза че може да се направи но той не знае как...

Тва е цялата работа . В форума ако има някой добър флашер ще го разбере и ще го покаже
 
h4x0r каза:
Главната ми цел е да не могат да ми гледат Source кода на самият сайт като цъкнат с десен бутон да си мислят че самият сайт е флаш.Това нещо съм го виждал преди време и един човек който се занимава с флаш ми каза че може да се направи но той не знае как...

Тва е цялата работа . В форума ако има някой добър флашер ще го разбере и ще го покаже

Не ти е много ясно значи .... как може някой да ми види PHP кода на сайта :shock: , ето ти http://v-maps.com - ако можеш покажи ми кода на php файловете ...

И да не забравим, ако аз не мога да видя кода ти - (html имаш в предвид а не php) то какво остава за търсещите машини ... този сайт за лично ползване ли ще го правиш ?
:wink:
 

Горе