Поръчка за плеър

M1tq

Registered
Здравейте, прая един сайт за видео споделяне, който скоро ще пусна , и ми трябва плеър както youtube смисъл собствен плеър , пробвах да направя 1 плеър от уроците на VIDEOTUTORIALS-BG.COM ,но получих 7 безуспешни опита,затова реших да помоля някой от вас ако може да се отзове.. :)
благодаря предварително :)
 
<object width="425px" height="360px" >
<param name="allowFullScreen" value="true"/>
<param name="wmode" value="transparent"/>
<param name="movie" value="http://mediaservices.myspace.com/services/media/embed.aspx/m=5385825,t=1,mt=video,searchID=,primarycolor=,secondarycolor="/>
<embed src="http://mediaservices.myspace.com/services/media/embed.aspx/m=5385825,t=1,mt=video,searchID=,primarycolor=,secondarycolor=" width="425" height="360" allowFullScreen="true" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent"/>
</object>
 
Добре а сега как да направя такаче да ми излизат клиповете като си ги кача чрез php. Имам една системка за качване имам и една таблицата в базата данни id , klip от 2 полета само за тест качвам клипа записва id записва името на клипа качва го в папката кяото съм указал но като отворя indexa не тръгва клипа.
Пробвах така но без резултат
PHP:
<?php 
   require "config.php";  
$sql = mysql_query("SELECT * FROM videos ORDER BY id DESC LIMIT 10") or die (mysql_error()); 
while($row = mysql_fetch_assoc($sql)){ 
?>
<object width="425px" height="360px" border="1">
<param name="allowFullScreen" value="true"/>
<param name="wmode" value="transparent"/>
<param name="movie" value="<?php $row['klip'] ?> ,t=1,mt=video,searchID=,primarycolor=,secondarycolor="/>
<embed src="<?php $row['klip'] ?> ,t=1,mt=video,searchID=,primarycolor=,secondarycolor=" width="425" height="360" allowFullScreen="true" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent"/>
</object>
<?php
}
?>
Можеби не трябва да е така.
Ако някой знае нека да помогне
Искам също да попитам какви клипове с какви разширения може да произведе този player
 

Горе