Кървав Флаш Текст?

qnkov

Registered
Здр. Има ли някъде урок как да направя от текст да падат капки кръв? Попринцип имам Marcomedia, но не знам дали с нея става, така и не намерих урок. Или ако някой се навие да ми го направи, аз ще му пратя логото, той само да направи ефекта?
 
Къде по-точно пише с коя програма се прави и как става? За първи път се занимавам с такова нещо и ми трябва по-подробно обяснение или видео някакво.
 
Трябва ти Adobe Flash CS4/CS5 и теглиш http://www.flashandmath.com/flashcs4/blood/Blood.zip след което само редактиране те чака :)
 
Имам програмата, изтеглих файла, но как да се започне, един бог знае. Няма ли видео някъде за това чудо или някой да го направи вместо мен, ако трябва с viewе-ра ще влезе в компа ми. :)
 
qnkov каза:
Имам програмата, изтеглих файла, но как да се започне, един бог знае. Няма ли видео някъде за това чудо или някой да го направи вместо мен, ако трябва с viewе-ра ще влезе в компа ми. :)
Аз неразбирам много от Flash ако има хора които им се занимава да го направят, ако не ти предлагам да прегледаш уроци за начинаещи за Flash и след това да се захванеш да го редактираш този файл :)
 
Още когато сложих Флаш5, почнах да търся, ама нещо не ми се отдава да я разбирам тая програма. Вече 13 дена останаха от триала ми :)
Ако някой пастне едно видео, с което лесно да видя как става, ще е супер, или се навие да помогне. На компа ми имам всичко, направо му давам viewer-a, влаза, и го прави за няколко минути. Не искам нещо сложно, само няколко капки стичащи.
 

Горе